Iğdır Avukat – 0 352 338 77 77

Iğdır Avukat, Birr Hukuk Bürosu boşanma davaların da etkin sonuçlar almaktadır. Son dönemde artan özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında Iğdır avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Boşanma davalarında özellikle Iğdır bayan avukat aranılmaktadır. Davalarınız ile ilgili olarak avukat ararken ığdır’da en iyi avukat değil konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Iğdır Avukat

Iğdır Hukuk Bürosu, dava ücretleri olarak baroların her sene belirlemiş olduğu ücretleri uygulamaktadır. Bu ücretler davalara ve davanın zorluklarına göre değişmektedir. Bu değişkenlik örneğin anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davalarının ücretleri farklıdır.

Iğdır Hukuk Bürosu

Ağır ceza davalarının ise avukatların mesailerinin çok harcaması ve diğer etkenlerden dolayı diğer davalara göre avukatlık ücreti fazladır.

Iğdır Boşanma Avukatı

Iğdır boşanma avukatı, son dönemde artan boşanma davalarında müvekkillerinin davalarında etkin sonuç almaktadır. Boşanma davalarının ücretleri davanın türüne göre değişmektedir. Anlaşmalı boşanma davaları çekişmeli boşanma davalarına göre avukatlık ücretleri daha azdır. Boşanma avukatı Iğdır aramalarında uzman avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında dava süreçleri kısadır. Bir iki duruşmada karara bağlanmaktadır.

Iğdır Ceza Avukatı

Iğdır ceza avukatı, özellikle Iğdır ağır ceza avukatı olarak müvekkillerinin davalarında etkin sonuç almaktadır. Boşanma davalarında genel olarak Iğdır bayan avukat olarak ön plana çıkmaktadır. Bu davalarda avukatlık ücretleri avukatların harcadığı mesai fazla olduğundan dolayı diğer davalara göre fazladır. Bu davalarda detaylar önemlidir ve uzman bir avukat özellikle konusunda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir

Iğdır Gayrimenkul Avukatı

Iğdır gayrimenkul avukatı, son dönemde artan dava türleridir. Taşınmazlar üzerinde bulunan hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Taşınmaz olarak gayrimenkul hukuku kapsamında arsa, arazi, konut gibi kavramları içermektedir. Bu davalarda küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olmaktadır. Yapılan işlemlerde yazılacak dilekçelerde hak kayıplarının olmaması için konusunda uzman bir avukat tarafından hazırlanması önerilmektedir.

Iğdır İcra Avukatı

Iğdır icra avukatı, ceza takip işlemlerinde hizmet vermektedir. Bu takiplerde genel olarak pilot bölge seçilen bölgelerde İcratek programı kullanılmaktadır. Bu program ile icra girişleri yapılarak dosya hazırlanır. Bu dosya ile birlikte icra müdürlüklerinde icra takip işlemleri başlatılmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takiplerinde farklı prosedürler vardır. İlamlı icra takibinde mahkeme ilamı ile işlemler yapılmaktadır.

Iğdır İdare Avukatı

Iğdır idare avukatı, idare mahkemelerinde davaları olan veya müvekkillerinin devlet ile ilgili olan işlerindeki düzenlemeler için hizmet vermektedir. İdare mahkemelerinde vatandaşlar devlet ile ilgili olan işlemlerinde itiraz edebilirler. Burada önem arz eden konu dilekçelerin detaylı ve uzman bir avukat tarafından yazılması hazırlanması ve takip edilmesidir. Bu davalarda süreçler ve harçlar ile ilgili müvekkillerimizi önceden bilgilendirmekteyiz.

Iğdır İşçi ve İşveren Avukatı

Iğdır işçi ve işveren avukatı, arabuluculuk yöntemi ile süreçte mahkeme safhasına geçmeden anlaşma sağlanırsa mahkeme sürecine geçilmeyecektir. Böylece mahkemelerdeki yoğunluğun azaltılması amaçlanmaktadır. İşçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıklar iş hukukunda düzenlenmiştir. Genel olarak iş akdinin feshedilmesi, sigorta pirimi ve tazminat gibi konuları içermektedir. Arabuluculuk dava şart olarak aranmaktadır ve mahkemeden önce bu safhasının geçilmiş olması gerekmektedir.

Iğdır Miras Avukatı

Iğdır miras avukatı, mal varlığın aktarılması konusunda düzenlemeleri içermektedir. Yapılan düzenlemelerde murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunu içermektedir. İlk olarak terekenin tespiti davası açılır ve murisin mal varlığının tespiti yapılır. Sonrasında mal paylaşımı için miras davası açılacaktır. Bu davalarda detaylar önemlidir. Konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Iğdır Ticaret Avukatı

Iğdır ticaret avukatı, gelişen ekonomi ile şirketler arasındaki sözleşmeler, anlaşmalar, şirket içi hisse devri gibi konuları ticaret hukuku kapsamında düzenlemektedir. Bu tür işlemlerde örneğin sözleşmede yapılacak küçük bir hata gelecekte sizlerin büyük hak kayıplarına maruz kalmanıza neden olacaktır. Bu tür işlemlerde özellikle sözleşmeler büyük önem taşımaktadır. Konusunda uzman bir avukat tarafından işlemlerin takip edilmesi ve uygulanması sizlerin faydasına olacaktır.

Iğdır Tüketici Avukatı

Iğdır tüketici avukatı, tüketici davaların da müvekkillerinin davalarında etkin sonuçlar almaktadır. Bu tür davalarda tüketici karşılaştığı ayıplı mal veya hizmetten dolayı tüketici mahkemelerine başvurarak buradan aldığı sonuç ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Tüketici davaları ile ilgili arabuluculuk sistemi gerime işlemleri için çalışmalar devam etmektedir. Bu sayede mahkemelerde ki yoğunluk azalacaktır.

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al