İdari Para Cezasına İtiraz


İdari Para Cezasına İtiraz

Giriş :

Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak meslektaşlarımıza, stajyer avukatlarımıza ve  dilekçe örnekleri konusunda ihtiyacı olan vatandaşlarımız için dilekçe örneği hazırlayarak sizlere sunulmuştur.

…… ASLİYE CEZA MAHKEMESİNE

                                 KAYSERİ

İTİRAZ EDEN:

VEKİLİ : Av.Nejla Demir

KONU :

İdari para cezasına itiraz talebimiz hakkında.

AÇIKLAMALAR

Müvekkilim nüfus cüzdanı kaybetmesi nedeniyle kesilen idari para cezası kesilmiştir.

Nüfus cüzdanı müvekkilimin çocuğu bilmeyerek çöpe atmıştır. Bu nedenle ekte mahkemenize sunulan idari para cezası gönderilmiştir.

NETİCE-İ TALEP  :

Yukarıda yazılı olarak beyan ettiğimiz nedenlerden dolayı müvekkilime gönderilen idari para cezasının iptalini talep etmekteyiz.

ALACAKLI  VEKİLİ

Av.Nejla DEMİR

————————————————————————————————————————————

Ek Bilgi

Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize davalarında en yüksek fayda ile sonuç almalarını amaçlamaktayız. Bu kapsamda idari para cezasına itiraz dilekçesini sitemizde yayınlanmış bulabilirsiniz. Bunun haricinde idari para cezasına itiraz dilekçesi örneği word hali ile ilgili bizden talepte bulunabilirsiniz. Bu konu kapsamlı bir konudur. Örneğin sgk idari para cezasına itiraz dilekçesi örneği idare mahkemesi gibiaramalar yapılabilir. İdari para cezasına itirazda yetkili sulh ceza mahkemesi ile ilgili detaylı bilgileri avukatlarımızdan alabilirsiniz. İdari para cezası ödeme süresi, idari para cezası nereye ödenir gibi detaylı bilgilleri iletişim numarasından bizleri arayarak edinebilirsiniz. Özel olarak sahil güvenlik idari para cezasına itiraz dilekçesini iletişime geçtiğiniz takdirle sizlere iletilecektir. İmar kanunu 42.madde idari para cezasına itiraz konusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al