Hakkari Avukat – 0 352 338 77 77

Hakkari avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerine ceza davaları, ağır ceza davaları, boşanma davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Burada Hakkari en iyi avukat olarak arama yapıldığında önemli olan davanız ile ilgili uzman bir avukat ile çalışmanızdır. Son dönemde ceza davalarında ve boşanma davalarında artış görülmektedir. Hakkari avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Hakkari Avukat

Hakkari Hukuk Bürosu, günümüz değişen şartları nedeniyle ceza davaları, ağır ceza davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Değişen sosyal yapılar nedeniyle boşanma davalarında artış gözlemlenmiştir.

Hakkari Hukuk Bürosu

Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, dolandırıcılık, cinsel istismar ve diğer suçlarda hızla artış gözlemlenmektedir. Hakkari barosu avukatları listesinden davanız ile ilgili konusunda uzman bir avukat ile görüşebilirsiniz.

Hakkari Boşanma Avukatı

Hakkari boşanma avukatı, Aile Hukuku kapsamında velayet, nafaka, boşanma gibi konuları içermektedir. Hakkari barosu mail ile ulaşabilirsiniz. Bu davalarda hakkari bayan boşanma avukatı veya bayan avukat olarak arama yapılabilir. Bu davalarda anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki tür boşanma davası vardır. Anlaşmalı boşanma davasında vekil avukatların yanında taraflar mahkemeye katılmak zorundadırlar.

Hakkari Ceza Avukatı

Hakkari ceza avukatı olarak son dönemde artan ceza davaları ve ağır ceza davalarında hizmet vermekteyiz. Hakkari barosu iletişim telefonu ile ulaşabilirsiniz. Hakkari ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi davalarda hizmet vermekteyiz. Avukat sorgulama yaparak konusunda uzman bir avukat ile davanızın takip edilmesi önerilmektedir.

Hakkari Gayrimenkul Avukatı

Hakkari gayrimenkul avukatı, taşınmazlar üzerindeki hukuki işlemlerin düzenlenmesini içermektedir. Hakkari bayan avukat ve bayan avukat olarak müvekkillerimizin davalarını özveri ile takip etmekteyiz. Taşınmaz olarak arsa, arazi, konut gibi kavramları içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır ve detaylar önemlidir. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu, bilirkişi raporlarının hazırlanması gibi nedenler süreçlerin uzamasına neden olmaktadır.

Hakkari İcra Avukatı

Hakkari icra avukatı icra takip işlemlerini yürütmektedir. İcra takip işlemleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki türde yapılmaktadır. Mahkeme ilamı ile yapılan takiplere ilamlı icra takibi denir. Mahkeme kararına gerek olmadan yapılan icra takibi ilamsız icra takibidir. Bu takiplerde uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilir. İcra takip işlemlerini kişi kendisi yapabilir ama avukat ile yapılması süreci hızlandıracaktır.

Hakkari İdare Avukatı

Hakkari idare avukatı, idare hukuku kapsamında devlet ve vatandaş arasındaki hukuki düzenlemelerin işlemlerde uygulanmasını içermektedir. Burada devlet vatandaş arasında ki işlemlerde bir anlaşmazlık olduğunda vatandaş idare mahkemeleri ile hakkını arayabilmektedir. İdare mahkemelerine yazılan dilekçeler usulü ve içeriği farklı olan dilekçelerdir. Bu nedenle konusun da uzman bir avukat tarafından yazılması önerilmektedir.

Hakkari İşçi ve İşveren Avukatı

Hakkari işçi ve işveren avukatı, işçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıkları içermektedir. İş Hukuku kapsamında sigorta pirimi, haksız yere iş akdinin fesih edilmesi, tazminatlar gibi konuları içermektedir. Arabuluculuk sistemi ile mahkemelerin yoğunluğunun azaltılması amaçlanmıştır. Burada anlaşmaya varılmaması halinde iş mahkemelerine konu taşınacaktır. Genel olarak arabuluculuk sisteminde konu mahkemelere taşınmadan sonuçlanmaktadır.

Hakkari Miras Avukatı

Hakkari miras avukatı olarak miras davalarında hizmet vermekteyiz. Bu davalarda Miras hukuku kapsamında murisin mallarının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu, tarafların anlaşmazlığı gibi nedenlerden dolayı süreçler uzun sürmektedir. Davalarda detaylar önemlidir. Bu detaylarda yapılacak hatalar hak kayıplarına neden olabilir. Uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Hakkari Ticaret Avukatı

Hakkari ticaret avukatı, şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, sözleşmeler gibi konuları içermektedir. Artan ekonomik faaliyetler nedeniyle özellikle sözleşmeler önem kazanmıştır. Bu sözleşmelerde yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir. Şirket içi hisse devirleri ve sözleşmeler ile ilgili hakkari avukatlık bürosu olarak büromuz avukatlarından bilgi alabilirsiniz.

Hakkari Tüketici Avukatı

Hakkari tüketici avukatı, tüketici hakem heyetine başvuran tüketicileri işlemlerini takip etmektedir. Tüketici hakem heyeti her ilde bulunmaktadır. Burada bir sonuç alınamazsa konu tüketici mahkemelerine taşınmaktadır. Genel olarak satıcı ve tüketici arasında anlaşma sağlanmaktadır. Tüketici aldığı ayıplı mal veya hizmetten dolayı uğradığı hak kaybına itiraz edip bu süreç ile davasını kazanabilecektir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al