Gümüşhane Avukat – 0 352 338 77 77

Gümüşhane Avukat, baro olmayan iller dışındadır. Ülkemizde her ilde baro bulunmaktadır. Birr Hukuk Bürosu bilgi birikim ve tecrübesi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Özellikle bayan avukat arayışında avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.  Özellikle boşanma davaları, ceza davaları, ağır ceza davaları, miras davaları, malların tasfiyesi konularında avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Gümüşhane avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Gümüşhane Avukat

Gümüşhane Hukuk Bürosu, avukat arama yapılırken konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Değişen günümüz koşulları nedeniyle özellikle boşanma davaları ve ağır ceza davalarında artış görülmektedir.

Gümüşhane Hukuk Bürosu

Ağır ceza mahkemelerinde görülen davalar uzun süren davalardır. Ardahan barosu olarak yapılan aramalarda uzman bir avukat ile çalışabilirsiniz. Boşanma davalarında değişen sosyal yapı nedeniyle artış gözlemlenmektedir.

Gümüşhane Boşanma Avukatı

Gümüşhane boşanma avukatı olarak avukat bilgi edine olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle bayan avukatlar olduğumuz için bu davalarda bilgi birikim ve tecrübemiz vardır. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davaları ve çekişme boşanma davaları olmak üzere iki türdür. Ayrıca bu davalar haricinde velayet, nafaka, mal tasfiyesi gibi konularda ön plana çıkmaktadır. Anlaşmalı boşanma davalarında iki tarafta duruşmaya katılmak zorundadır.

Gümüşhane Ceza Avukatı

Gümüşhane ceza avukatı olarak müvekkillerimize ağır ceza davaları ve ceza davalarında hizmet vermekteyiz. Avukat kimlik sorgulama yapıldığında ilk olarak konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Bu davalarda özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, dolandırıcılık, taksirle adam öldürme gibi suçlarda artış gözlemlenmektedir. Bu davalarda süreçler uzundur. Sanıkların fazlalığı, mahkemelerin yoğunluğu bunlara etken olan sebeplerdir.

Gümüşhane Gayrimenkul Avukatı

Gümüşhane gayrimenkul avukatı bilgi birikim ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bu davalarda süreçler bilirkişi raporlarının hazırlanması, taşınmazların tespiti gibi nedenlerden dolayı uzundur. Bu davalarda ayrıca detaylar önemlidir ve konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Taşınmaz olarak konut, arazi, arsa gibi kavramları içermektedir. Bu davalarda Gümüşhane bayan avukat olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Gümüşhane İcra Avukatı

Gümüşhane icra avukatı müvekkillerine icra takibi işlemlerinde hizmet vermektedir. Avukatlık büromuz bu konuda bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. İcra takip işlemleri icra müdürlüklerinden yapılmakta olup uzman bir avukat tarafından takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. İlamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki tür icra takibi vardır. İlamlı icra takibi bir mahkeme ilamı sonrasında yapılan icra takibi işlemidir.

Gümüşhane İdare Avukatı

Gümüşhane idare avukatı, bu konuda sahip olduğu tecrübe bilgi birikim ile müvekkillerine davalarında hizmet vermektedir. İdare hukuku devlet ile vatandaş arasındaki işlemlerde hukuki düzenlemeyi amaçlar. İdare mahkemelerinde görülen bu davalarda dilekçeler önem arz etmektedir. Dilekçelerdeki usul ve konu anlatımı dava sonucunuzu etkileyecektir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Giresun İşçi ve İşveren Avukatı

Gümüşhane işçi ve işveren avukatı son dönemde en fazla aranılan avukatlardandır. Üretimin artması ve bazı nedenlerden dolayı haksızlığa uğrayan çalışanlar işverene karşı veya işverenin çalışana karşı haklarını korumaktadır. İş hukuku kapsamında özellikle sigorta pirimi, haksız yere iş akdinin feshi, tazminatlar gibi konular önem arz etmektedir. Bu davalarda arabuluculuk sistemi devreye alınmıştır.

Gümüşhane Miras Avukatı

Gümüşhane miras avukatı, Miras Hukuku kapsamında murisin mal varlığının aktarılmasını içermektedir. Bu davalarda terekenin tespiti, bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu nedeniyle dava süreçleri uzun sürmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle konusunda deneyimli bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Miras hukuku murisin mallarının mirasçılara nasıl aktarılacağı hakkında hukuki düzenlemeyi içerir.

Gümüşhane Ticaret Avukatı

Gümüşhane ticaret avukatı ekonomik faaliyetlerin artması nedeniyle önem kazanmıştır. Ticaret hukuku kapsamında sözleşmelerin hazırlanması, şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri detaylarını içermektedir. Yapılan küçük hatalardan büyük hak kayıpları yaşanabilmektedir. Bu nedenle konusunda deneyimli bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Gümüşhane de yapılan şirket sözleşmeleri, devir işlemleri ve diğer faaliyetlerde büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gümüşhane Tüketici Avukatı

Gümüşhane tüketici avukatı son dönemde önem kazanan avukatlardandır. Tüketimin hızla arttığı ülkemizde tüketicinin aldığı mal ya da hizmet nedeniyle karşı karşıya kaldığı haksızlık karşısındaki hukuki düzenlemelerdir. Tüketici hakem heyetlerine başvurulmaktadır. Burada bir anlaşma sağlanmadığı takdirde ise tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Bu süreçler kişi kendi tarafından yürütebilir. Fakat uzman bir avukat tarafından takip edilmesi önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al