Giresun Avukat – 0 352 338 77 77

Giresun avukat, Birr Hukuk bürosu olarak müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Giresun barosu seçim sonuçlarından sonra eğitimlerin artması beklenmektedir. Son dönemde artan özellikle boşanma davaları, ceza davaları, miras davaları, ağır ceza davalarında büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Giresun avukatlık bürosu olarak ceza avukatı, ağır ceza avukatı, miras avukatı, boşanma avukatı ve icra avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Giresun Avukat

Giresun Hukuk Bürosu olarak ceza davaları, boşanma davaları ve diğer davalarda bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Günümüz değişen şartlarında özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, dolandırıcılık ve diğer ağır ceza suçlarında artış görülmektedir.

Giresun Hukuk Bürosu

Ayrıca değişen sosyal yapı nedeniyle boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Büromuz avukatları ağır ceza avukatı olarak ta hizmet vermektedir.

Giresun Boşanma Avukatı

Giresun boşanma avukatı, son dönemde artan boşanma davaları ve boşanma sonrası olan davalarda hizmet vermektedir. Genel olarak velayet, iştirak ve tedbir nafakaları, boşanma sonrası mal tasfiyesi gibi konuları içermektedir. Avukat iletişim ile avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında Aile Hukuku kapsamında kanunlar uygulanmaktadır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmalar katılmak zorundadır.

Giresun Ceza Avukatı

Giresun ceza avukatı, son dönemde artan ağır ceza mahkemelerinde görülen suçlarda bilgi birikim ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ağır ceza avukatı olarak Tirebolu avukat şeklinde ulaşabilirsiniz. Bu davalarda detaylar önemlidir ve uzman bir avukat ile davanızın takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Ayrıca avukat cep numaraları olarak yapılan aramalarda ilgili avukatların telefonuna ulaşabilirsiniz.

Giresun Gayrimenkul Avukatı

Giresun gayrimenkul avukatı, taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi konusunda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu konuda gönüllü avukat numaralarına ulaşabilirsiniz. Taşınmaz olarak arsa, arazi, konut gibi kavramlardan bahsedilmektedir. Bu davalarda süreç uzun olabilir. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu, tarafların anlaşmazlıkları sürecin uzun sürmesinin nedenlerindendir. Detayları önemli olan bu davalarda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir.

Giresun İcra Avukatı

Giresun icra avukatı, ilamlı ve ilamsız icra takibi işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Bu işlemler icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı icra takiplerinde mahkeme ilamı ile icra takibi işlemleri başlatılır. İlamsız icra takipleri ise direk icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. Burada kişi kendi icra takibi işlemlerini yapabilir ama sürecin hızlanması amacıyla bu işlemlerin bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Giresun İdare Avukatı

Giresun idare avukatı, İdare Hukuku kapsamında devlet ve vatandaş arasındaki işlemlerde ki hukuki düzenlemeyi içermektedir. Bu kapsamda vatandaşlar uygunsuz verilen kararlar nedeniyle idare mahkemelerinde karara itiraz ederler. İdare mahkemelerine yazılan dilekçeler önem arz etmektedir. Bu dilekçelerde usul ve dilekçe içeriği önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile dilekçelerin yazılması sizlerin faydasına olacaktır.

Giresun İşçi ve İşveren Avukatı

Giresun işçi ve işveren avukatı, İş Hukuku kapsamında işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Bu kapsamda genel olarak sigorta pirimi, haksız yere iş akdinin fesih edilmesi, ihbar tazminatı ve diğer konuları içermektedir. Bu konuda arabuluculuk sistemi düzenlenmiştir. Bu sistemde tarafların anlaşmazlıklarının giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda genel olarak arabuluculuk sonrası tarafların anlaştığı gözlemlenmiştir.

Giresun Miras Avukatı

Giresun miras avukatı murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu, tarafların anlaşmazlıkları nedeniyle süreç uzundur. Terekenin tespiti davası açıldıktan sonra dava sonuca ulaştığında mal paylaşımı davası açılacaktır. Bu davalarda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Giresun avukatlık bürosu avukatlarından davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giresun Ticaret Avukatı

Giresun ticaret avukatı, şirketlerin hisse devirleri, şirket içi hisse devirleri, sözleşmeler konularını Ticaret Hukuku kapsamında içermektedir. Sözleşmeler son ekonomik artan faaliyetler nedeniyle önem kazanmaktadır. Bu kapsamda küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman olan bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Bu konular çok detay istemektedir. Yapılan işlemler sonucunda hak kayıplarının olmaması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Giresun Tüketici Avukatı

Giresun tüketici avukatı, alınan ürün veya hizmetteki sorunların çözülmesiyle ilgili hukuki süreci içermektedir. Tüketici aldığı mal veya hizmetin ayıplı olmasından dolayı bulduğu kusuru tüketici hakem heyetine bildirebilir. Tüketici hakem heyeti her ilde bulunmaktadır. Buradan çıkan sonuç ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlatılabilir. Genel olarak tüketici ve satıcı arasında bir anlaşma sağlanır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al