Gaziantep Avukat – 0 352 338 77 77

Gaziantep avukat, günümüz değişen koşullarında özellikle ceza davaları, ağır ceza davaları, boşanma davalarında müvekkillerinin en yüksek fayda  etmesini amaçlamaktadır. Özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, dolandırıcılık, kasten adam öldürme, cinsel istismar gibi ağır ceza suçları artış göstermiştir. Bu davalarda süreçler uzun sürmektedir. Gaziantep avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Avukat

Gaziantep Hukuk Bürosu bilgi birikim ve tecrübesi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatları müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır.

Gaziantep Hukuk Bürosu

Gaziantep avukat iş ilanları şeklinde büromuza başvuruda bulunabilirsiniz. Gaziantep avukatlık bürosu ceza davaları, ağır ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları ve diğer davalar da müvekkillerine hizmet vermektedir.

Gaziantep Boşanma Avukatı

Gaziantep boşanma avukatı, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında hizmet vermektedir. Gaziantep avukata sor şeklinde aramalarda boşanma davaları ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davaları bir iki duruşmada karar bağlanır. Taraflar duruşmalara katılmak zorunda ve hür olarak boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar. Gaziantep barosu online olarak konusunda uzman bir avukat bulabilirsiniz.

Gaziantep Ceza Avukatı

Gaziantep ceza avukatı, özellikle ağır ceza davalarında bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet vermektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Gaziantep barosu iletişim den ulaşarak konunuzla ilgili uzman bir avukat ile görüşebilirsiniz. Özellikle artan uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti konusunda Gaziantep avukat uyuşturucu şeklinde arama yapabilirsiniz.

Gaziantep Gayrimenkul Avukatı

Gaziantep gayrimenkul avukatı taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkları içermektedir. Bu konuda staj döneminde uzmanlaşmaya başlamış olmak gerekir. Gaziantep barosu staj olarak gerekli işlemler başlatılabilir. Arazi, konut, arsa, arazi gibi yapılar taşınmaz olarak nitelendirilir. Bu davalarda süreç uzundur. Mahkemelerin yoğunluğu, bilirkişi raporlarının hazırlanması, taraflar arasındaki hukuki anlaşmazlık dava süresinin uzun olmasına etkendir.

Gaziantep İcra Avukatı

Gaziantep icra avukatı icra takip işlemleri konularında danışmanlık ve hizmet vermektedir. İcra takip işlemleri icra müdürlüklerinde yapılmakta olup ilamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki türde yapılmaktadır. İlamlı icra takipleri mahkeme ilamı gereklidir. İlamsız icra takiplerinde ise mahkeme ilamı olmaksızın yapılan takiplerdir. Kısa sürede sonuçlanması için kişilerin icra takip işlemlerini kendileri yerine uzman bir avukat ile yapmaları önerilmektedir.

Gaziantep İdare Avukatı

Gaziantep idare avukatı, İdare Hukuku kapsamında devlet ile vatandaş arasındaki işlemlerde hukuki uyuşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Bu kapsamda örneğin asker olarak görev yapan kişi devletin ilgili makamı tarafından görevden uzaklaştırılmıştır. Buna karşı kişi idare mahkemesinde ilgili birimlere itirazını gerçekleştirilebilir. İdare mahkemesi kararı ile verilen karar iptal edilebilir. Burada uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Gaziantep İşçi ve İşveren Avukatı

Gaziantep işçi ve işveren avukatı, İş Hukuku kapsamında genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı gibi konuları içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak amacıyla arabuluculuk getirilmiştir. Burada tarafların anlaşması amaçlanmıştır. Burada anlaşma sağlayamayan taraflar iş mahkemesinde dava sürecini başlatırlar. Burada dava sürecinde detaylar önemlidir ve bir avukat tarafından takip edilmesi önerilmektedir. Birr Hukuk Bürosu olarak detaylı bilgi alabileceğiniz hukuk bürosudur.

Gaziantep Miras Avukatı

Gaziantep miras avukatı, müvekkillerine miras davalarında hizmet vermektedir. Murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunu içermektedir. Burada murisin mal varlığı tereke tespiti, bilirkişi raporları, mahkemelerin yoğunluğu gibi nedenlerden mahkeme süreçleri uzun sürmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Miras davalarında ilk aşamada mal tespiti davası açılabilir. Sonrasında ayrıca mal paylaşımı için dava açılacaktır.

Gaziantep Ticaret Avukatı

Gaziantep ticaret avukatı, Ticaret Hukuku kapsamında şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, sözleşmeler gibi konuları kapsamaktadır. Bu kapsamda özellikle sözleşmelerde detaylar çok önemlidir. Hak kayıplarının yaşanmaması için her ayrıntıya dikkat edilmelidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile konunun takip edilmesi önerilmektedir. Şirket hisse devirleri, sözleşmeler konusunda Birr Hukuk Bürosu avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Tüketici Avukatı

Gaziantep tüketici avukatı, Tüketici Hukuku kapsamında tüketicinin aldığı ayıplı ürün veya hizmet hakkındaki hukuki anlaşmazlıkları içermektedir. Tüketici hakem heyetlerine başvurulmaktadır. Burada bir sonuç elde edilemediğinde ise konu tüketici mahkemelerine taşınmaktadır. Burada genel olarak tüketici ve üretici arasında anlaşma sağlanacaktır. Bu süreçler kişilerin kendileri tarafından yürütebileceği davalar olsa da bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al