Eskişehir Avukat – 0 352 338 77 77

Eskişehir avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Eskişehir avukat arayanlar davalarıyla ilgili uzman bir avukat ile çalışmaları önerilmektedir. Günümüz değişen şartları ile birlikte özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında hızlı bir artış görülmektedir. Eskişehir avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları, miras davaları, tanıma tenfiz ve diğer davalarda hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Avukat

Eskişehir Hukuk Bürosu sahip olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Değişen ekonomik koşullar ve sosyal yapı nedeniyle özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında artış görülmektedir.

Eskişehir Hukuk Bürosu

Eskişehir avukat alımı yapan hukuk büroları konusunda uzman avukatlar ile çalışmaktadır. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme ve bazı suçlarda hızla artış olduğu görülmektedir.

Eskişehir Boşanma Avukatı

Eskişehir boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında hizmet vermekteyiz. Ayrıca velayet, nafaka, tazminat gibi konuları da bu dava türünü içermektedir. Boşanma davaları Aile Mahkemelerinde görülmektedir. Eskişehir avukat katibi hukuk büroları için önemlidir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini hür olarak ifade etmek zorundadırlar. Eskişehir avukatlık bürosu olarak bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir Ceza Avukatı

Eskişehir ceza avukatı olarak müvekkillerimizin asliye ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerindeki davalarında hizmet vermekteyiz. Ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme, dolandırıcılık ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Ağır ceza mahkemelerinde görülen davalar uzun süren davalardır. Mahkemelerin yoğunluğu ve sanık fazlalığı dava sürecini etkilemektedir.

Eskişehir Gayrimenkul Avukatı

Eskişehir gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlanmaktadır. Eskişehir avukat sayısı çok fazla olabilir ama davalarınız ile ilgili uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Taşınmazlar olarak konut, arsa, arazi gibi kavramlar bulunmaktadır. Bu davalarda detaylar önemli olup konusunda uzman bir avukat ile çalışılmalıdır. Dava süreçleri bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı uzun sürmektedir.

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir icra avukatı olarak ilamlı ve ilamsız olarak yapılan icra takiplerinde hizmet vermekteyiz. İlamlı icra takiplerinde mahkeme ilamına gereksinim vardır. İlamsız icra takibinde ise mahkeme ilamı olmaksızın yapılan icra takibidir. İcra takipleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. Bu takipler kişiler kendileri de yapabilirler. Ama sürecin takip edilmesi ve hızlı sonuç alınabilmesi için uzman bir avukat ile çalışılmalıdır.

Eskişehir İdare Avukatı

Eskişehir idare avukatı olarak vatandaşlarımızın devlet ile ilgili olan işlemlerinde hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Örneğin devlet kurumunda memur olarak çalışan bir kişi bir nedenden dolayı uzaklaştırılmıştır. Bunda karşı kişi idare mahkemelerinde bu karara itiraz edebilir ve hakkını arayabilir. Bu davalarda detay çok önemlidir. Bu nedenle uzman bir idare avukatı ile çalışmanız önerilmektedir.

Eskişehir İşçi ve İşveren Avukatı

Eskişehir işçi ve işveren avukatı, işçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Genel olarak ihbar tazminatı, kıdem tazminatı, sigorta pirimi gibi konuları içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Taraflar bu sistemde anlaştıkları takdirde konu mahkemeye taşınmayacaktır. Anlaşma sağlanamazsa konu iş mahkemelerine yansıyacaktır. Birr Hukuk Bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir Miras Avukatı

Eskişehir miras avukatı, Miras Hukuku kapsamında murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağının belirlenmesini içermektedir. Miras konusu çok detaylı bir konu olup davalarınızın uzman bir avukat tarafından takip edilmesi çok önemlidir. Miras davalarında dava süreçleri uzundur. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, mal varlığın terekesi, mirasçıların anlaşmazlıkları gibi konular dava sürecini uzun olmasına sebep olmaktadır.

Eskişehir Ticaret Avukatı

Eskişehir ticaret avukatı olarak müvekkillerimizin şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, sözleşmeler kapsamında hizmet vermekteyiz. Son dönemde artan ekonomik faaliyetler nedeniyle bu sözleşmeler önem kazanmıştır. Yapılacak olan küçük hatalardan dolayı büyük hak kayıpları olabilir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Ticaret Hukuku kapsamında olan faaliyetler de müvekkillerimizin en yüksek fayda ile hak kaybına uğramamalarını amaçlamaktayız.

Eskişehir Tüketici Avukatı

Eskişehir tüketici avukatı, son dönemde artan tüketim ile ön plana çıkan tüketici mahkemelerinde görülen davalarda önem kazanmaktadır. Bu davalarda tüketici aldığı ayıplı mal veya hizmetten dolayı hukuki haklarının kullanılması yoluna gitmektedir. Tüketici hakem heyetlerine yapılan başvurular ile tarafların anlaşması hedeflenmektedir. Bir anlaşma sağlanamazsa konu Tüketici Mahkemelerinde görülecektir. Genel olarak tüketici ve karşı taraf arasında anlaşma ile sonuçlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al