Erzurum Avukat – 0 352 338 77 77

Erzurum avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, tanıma tenfiz, ağır ceza davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Değişen koşullar nedeniyle ceza davalarında ve boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık ve diğer ağır ceza davalarında ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Erzurum Avukat

Erzurum hukuk bürosu olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Erzurum barosu iletişim ile davanız için uzman bir avukat ile görüşebilirsiniz. Davalarınız ile ilgili konusunda uzman avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Erzurum Hukuk Bürosu

Erzurum avukat iş ilanları arama yaparak konusunda uzmanlaşa bilirsiniz. Erzurum avukatlık bürosu olarak özellikle boşanma davaları, miras davaları, ceza davaları ve icra davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Erzurum Boşanma Avukatı

Erzincan boşanma avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu konularda Erzurum avukat katiplerine büyük göre düşmektedir. Genel olarak bakıldığında erzurum avukat sayısı hızla artmaktadır. Fakat davanızda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Ayrıca velayet, tedbir nafakası, iştirak nafakası gibi konularda görülmektedir.

Erzurum Ceza Avukatı

Erzurum ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık ve diğer dava konularında hizmet vermekteyiz. Erzurum barosu avukatlık ücret tarifesi olarak bu dava türleri ücreti yüksek olan davalardır. Nedeni ise dava süresinin uzun sürmesi ve avukat tarafından harcanan mesainin fazla olmasıdır. Ağır ceza avukatı olarak ta hizmet vermekteyiz. Bu davalarda detay önemlidir ve hak kaybına uğramamanız için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Erzurum Gayrimenkul Avukatı

Erzurum gayrimenkul avukatı müvekkillerine taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Konut, arsa, arsa gibi kavramlar taşınmaz olarak nitelendirilir. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu sebebiyle dava süreçleri uzun sürmektedir. Detayları önemli olan bu davalarda konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Erzincan avukatlık bürosu olarak davalarınız ile ilgili detaylı bilgiyi avukatlarımızdan alabilirsiniz.

Erzurum İcra Avukatı

Erzurum icra avukatı tüketicilerin veya şirketler arasındaki ticaretten doğan alacakların takip işlemlerini yapmaktadır. Örneğin turkcell Erzurum avukatı olarak hizmet verilmektedir. İcra takibi ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki türdür. İlamlı icra takibinde bir mahkeme ilamı ile icra takibi yapılır. İlamsız icra takibinde ise direk olarak icra müdürlüklerinde takip yapılmaktadır.

Erzurum İdare Avukatı

Erzurum idare avukatı vatandaşların devlet ile ilgili olan işlerinde hukuki işlemleri içermektedir. Bu işlemlerde detay önemlidir. İdare mahkemelerine yapılacak olan itirazlar ve açılacak davalarda detaylar çok önem arz etmektedir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Örneğin polis olan bir kişinin meslekten atılmasına karşın kişi devletin ilgili kurumuna karşı dava açabilir.

Erzurum İşçi ve İşveren Avukatı

Erzurum işçi ve işveren avukatı müvekkillerine hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. İşçi ve işveren arasında genel olarak sigorta pirimi, iş kazaları, haksız fesih ve diğer konuları içermektedir. Erzurum barosu arabuluculuk ile mahkemelerdeki yoğunluğun azaltılması amaçlanmaktadır. Anlaşmazlığın devam etmesi halinde ise iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Genel olarak arabuluculuk sistemi ile dava aşaması başlamadan anlaşma sağlanmaktadır.

Erzurum Miras Avukatı

Erzurum miras avukatı olarak miras konusunda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Miras hukuku, murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Murisin mal varlığının tespit edilmesi, mirasçılar arasındaki anlaşmazlıklar, mahkemelerin yoğunluğu nedeniyle uzun süren davalardır. Detaylar önemli olduğu için uzman bir avukat ile dava sürecinin takip edilmesi önerilmektedir.

Erzurum Ticaret Avukatı

Erzurum ticaret avukatı günümüzde artan ticari faaliyetlerde şirket hisse devirleri, şirket devri, şirket içi sözleşmeler ve diğer sözleşmeleri içermektedir. Küçük hatalar ile büyük hak kayıpları yaşanacağı göz önünde bulundurulmalıdır. BU tür işlemlerde uzman bir avukat ile çalışılması önerilir. Şirket içi sözleşmeler, hisse devirleri konusunda uzman bir avukat ile çalışılması sizlerin faydasına olacaktır.

Erzurum Tüketici Avukatı

Erzurum tüketici avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Hızla artan tüketim nedeniyle Tüketici Hukuku önem kazanmıştır. Tüketiciler aldıkları mal veya hizmet nedeniyle mağdur durumda olduklarında tüketici hakem heyetine başvurabilirler. Karşı taraf ile anlaşma sağlanamadığı durumlarda tüketici mahkemelerine başvuru yapabilirler. Her ilde tüketici hakem heyeti vardır. Alınan ürün yada hizmet ile düşülen mağduriyet için gerekli hukuki işlemler başlatılabilir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir