Erzincan Avukat – 0 352 338 77 77

Erzincan avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Başta ceza davalar, boşanma davaları, miras davaları, tanıma tenfiz, mal tasfiyesi, ağır ceza davaları olmak üzere diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Değişen ekonomik şartlar ve sosyal dengeler nedeniyle özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Erzincan avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzincan Avukat

Erzincan hukuk bürosu olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Erzincan avukatlar barosu iletişimden davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzincan Hukuk Bürosu

Ayrıca Refahiye avukatları şeklinde yapılan aramalarda konusunda uzman bir avukat bulabilirsiniz. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık, dolandırıcılık, kasten adam öldürme günümüz değişen şartlarında hızla artan suçlardandır.

Erzincan Boşanma Avukatı

Erzincan boşanma avukatı olarak nafaka, velayet, iştirak nafakası, tedbir nafakası ve diğer konularla ilgili hizmet vermekteyiz. Bu konu ile ilgili Erzincan Refahiye avukat olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davasında taraflar duruşmaya katılmak zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davasında vekil avukatların katılması yeterlidir.

Erzincan Ceza Avukatı

Erzincan ceza avukatı olarak ağır ceza mahkemelerinde ve ceza mahkemelerinde görülen davalarda hizmet vermekteyiz. Baro avukatları ve baro levhası ile konusunda uzman avukat bulabilirsiniz. Ağır ceza mahkemelerinde görülen dava süreçleri uzun sürmektedir. Erzincan avukatlık bürosu olarak Erzincan adliyesinde olan davalarınız ile ilgili hizmet vermekteyiz. Değişen şartlar ile birlikte ağır ceza mahkemelerinde görülen suçlar hızla artmaktadır.

Erzincan Gayrimenkul Avukatı

Erzincan gayrimenkul avukatı olarak kişilerin taşınmazlar zerindeki anlaşmazlıklarının giderilmesini içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların anlamadığı hukuki şartlar nedeniyle uzun sürmektedir. Bu davalarda detay önemlidir. Ve konu ile ilgili uzman bir avukat ile çalışılması önemlidir. Yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzincan İcra Avukatı

Erzincan icra avukatı olarak icra takip işlemlerinde müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İcra takip işlemleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olmak üzere iki çeşittir. İlamlı icra takibinde mahkeme ilamı ile yapılan icra takibidir. İlamsız icra takibi için mahkeme ilamı olmaksızın yapılan icra takibidir. İcra takibi icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İcra takip işlemlerini uzman bir avukat ile yapmanız önerilmektedir.

Erzincan İdare Avukatı

Erzincan idare avukatı olarak devlet ile yapılan işlemlerdeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. İdare hukuku devlet ile vatandaşlar arasındaki işlemlerin düzenlenmesini içerir. Vatandaşlar idare mahkemelerinde devletin birimlerine karşı dava açabilir veya itirazda bulunabilirler. Bu tür işlemlerde detaylar önemlidir ve uzmanlık istemektedir. Bu nedenle uzman bir avukat ile takip etmeniz önerilmektedir. İdare mahkemelerinde işlemler görülmektedir.

Erzincan İşçi ve İşveren Avukatı

Erzincan işçi ve işveren avukatı olarak hizmet vermekteyiz. İşçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Bu konu ile ilgili genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta pirim ödemeleri, iş kazaları, haksız yere fesih gibi işlemler görülmektedir. Mahkemelerdeki yoğunluğu azaltmak amacıyla arabuluculuk sistemi kurulmuştur. Arabuluculuk sisteminde anlaşmazlık devam ederse konu iş mahkemesinde devam edecektir.

Erzincan Miras Avukatı

Erzincan miras avukatı murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunu içermektedir. Miras davaları uzun süren davalardır. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, taraflar arasındaki anlaşmazlıklar dava süresinin uzun olmasına sebep olan nedenlerdendir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Erzincan avukatlık bürosu olarak müvekkillerimizin bu davalarında en yüksek fayda ile sonuç almalarını sağlamaktayız.

Erzincan Ticaret Avukatı

Erzincan ticaret avukatı olarak günümüz artan ekonomik koşullar nedeniyle şirket içi hisse devirleri, şirketler arası sözleşmeler, şirket içi sözleşmeler, şirket devirleri gibi işlemlerde artış görülmektedir. Bu konularda detaylar önemlidir ve küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir. Şirket sözleşmelerinde detaylarda büyük hak kayıpları olabilmektedir.

Erzincan Tüketici Avukatı

Erzincan tüketici avukatı tüketicilerin hukuki işlemlerini içermektedir. Tüketici aldığı ayıplı ürün ya da hizmet nedeniyle hukuki haklarını aramaktadır. Tüketici hakem heyetine başvurarak bu mağduriyetini gidermek istemektedir. Konu burada çözüme kavuşmadığı zaman tüketici mahkemelerinde dava devam etmektedir. Bu konuyla ilgili olarak avukatlık büromuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüketici hakem heyeti her ilde bulunmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al