Elazığ Avukat – 0 352 338 77 77

Elazığ avukat olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Günümüzde değişen koşullar nedeniyle özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatlarından davalarınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Elazığ avukatlar günü Elazığ barosunda kutlandı. İş arayan avukatlar elazığ avukat iş ilanları ile uzman bir avukat olabilirler.

Elazığ Avukat

Elazığ hukuk bürosu avukatları ceza davaları, miras davaları, boşanma davaları, icra davaları, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Son dönemde artan uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, dolandırıcılık, cinsel istismar ve diğer suçlarda artış görülmektedir.

Elazığ Hukuk Bürosu

Elazığ avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Elazığ avukat sayısı gün geçtikçe artmasına rağmen davalarınız ile ilgili uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Elazığ Boşanma Avukatı

Elazığ boşanma avukatı boşanma, velayet, nafaka, mal tasfiyesi gibi konularda hizmet vermektedir. Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki türdür. Çekişmeli boşanma davalarında taraflar mahkemede duruşmada bulunmak zorunda değillerdir. Taraflar yerine vekil avukatlar katılabilir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Taraflar hür iradeleri ile boşanmak istediklerini beyan ederler.

Elazığ Ceza Avukatı

Elazığ ceza avukatı olarak müvekkillerimize ceza mahkemeleri ve ağır ceza mahkemelerindeki davalarında hizmet vermekteyiz. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi 10 yıl daha fazla ceza süresi olan suçlar Ağır Ceza mahkemelerinde görülmektedir. Ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalarda dava süreleri uzundur. Mahkemelerin yoğunluğu, delillerin toplanması gibi süreçler dava süresini etkilemektedir.

Elazığ Gayrimenkul Avukatı

Elazığ gayrimenkul avukatı olarak bina, konut, arazi, arsa gibi taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi konularında hizmet vermekteyiz. Bu davalarda detaylar önemlidir ve uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu bilirkişi raporlarının hazırlanması gibi süreçlerden dolayı mahkeme süreçleri uzun sürmektedir. Avukatlık bürosu olarak davalarınız ile ilgili davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elazığ İcra Avukatı

Elazığ icra avukatı müvekkillerinin icra takiplerinin en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Elazığ barosu staj için gereken belgelere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İcra takipleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki şekilde yapılmaktadır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararı ile yapılan icra takibidir. İlamsız icra takibi ise mahkeme kararı olmadan yapılan icra takibidir. İcra takipleri icra müdürlüklerinde yapılmakta olup icra mahkemelerinde ise dava süreci görülmektedir.

Elazığ İdare Avukatı

Elazığ idare avukatı olarak vatandaşların devlet ile ilgili olan işlemlerinde hukuki süreci içermektedir. İdare hukuki bu işlemlerin hukuki düzenlemesini içerir. Vatandaşlar işlemler sırasında hukuki zeminde haklarını arayabilmektedirler. Örneğin öğretmenlikten bir nedenden dolayı atılan kişi idare mahkemelerinde bu duruma itiraz edebilmektedir. Bu tür durumlarda uzman bir avukat ile takibin yapılması önerilmektedir.

Elazığ İşçi ve İşveren Avukatı

Elazığ işçi ve işveren avukatı olarak hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu anlaşmazlıklar genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta pirimi, iş kazaları ve genel tazminatları içerir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Arabuluculuk eğitimi elazığ olarak yapılan aramalarda bulunabilir. Arabuluculuk siteminde istenilen sonuç çıkmadığı takdirde iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır.

Elazığ Miras Avukatı

Elazığ miras avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Miras davaları detay içeren davalardır. Murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Miras davalarında detaylar önemli olduğu için konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Miras davaları uzun süren davalardır. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu, mal varlığın terekesi, bilirkişi raporları gibi süreçlerden dolayı dava süresi uzundur.

Elazığ Ticaret Avukatı

Elazığ ticaret avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Şirketlerin satışı, hisse devirleri, sözleşmeler gibi konuları içermektedir. Detaylar çok önemlidir ve küçük hatalar büyük kayıplara sebep olmaktadır. Avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Son dönemde artan ekonomik faaliyetler nedeniyle sözleşmeler önem kazanmıştır. Konusun da uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Elazığ Tüketici Avukatı

Elazığ tüketici avukatı olarak tüketicilerin hukuki hizmetlerini içermektedir. Tüketicilerin aldığı hizmet ya da maldan dolayı uğradıkları haksızlıklardan dolayı tüketici hakem heyetine başvururlar. Burada alınan sonuç neticesinde tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Bu safhada üretici veya hizmeti veren kuruluş ile anlaşma sağlanabilir. Genel olarak tüketici aleyhine sonuçlanmaktadır. Birr Hukuk Bürosu olarak avukatlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al