Edirne Avukat – 0 352 338 77 77

Edirne avukat olarak Birr Hukuk Bürosu müvekkillerine ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, mal rejimi ve eşler arasında mal tasfiyesi, ağır ceza davalarında hizmet vermektedir. Günümüz değişen şartlarında özellikle ceza davalarında ve boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Edirne avukatlık bürosu olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Edirne Avukat

Edirne hukuk bürosu olarak müvekkillerimizin en yüksek fayda ile davalarını sonuçlandırmayı amaçlamaktayız. Edirne baro başkanı kim diye sorulduğunda ilgili avukata ulaşabilirsiniz.

Edirne Hukuk Bürosu

Edirne Ulusoy plaza avukatlar ile yapılan aramada davanız ile ilgili uzman bir avukata ulaşabilirsiniz. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, hırsızlık, cinsel istismar, kasten adam öldürme, dolandırıcılık gibi suçlarda artış görülmektedir.

Edirne Boşanma Avukatı

Edirne boşanma avukatı olarak boşanma, velayet, nafaka gibi konularda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Edirne barosu staj için gereken belgeler olarak arama yapıldıktan sonra başvuru yapılabilir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Bu davalarda iki taraf hür olarak boşanmak istedikleri beyan etmek zorundadır.

Edirne Ceza Avukatı

Edirne ceza avukatı olarak Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza Mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Son dönemde artan uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, dolandırıcılık, kasten adam öldürme gibi suçlar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bu davalarda süreç uzundur. Mahkemelerin yoğunluğu, delillerin toplanması ve diğer sebeplerden dolayı süreler uzamaktadır.

Edirne Gayrimenkul Avukatı

Edirne gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Bina, arsa, arazi gibi kavramlar taşınmaz olarak nitelendirilmektedir. Bu davalarda detay önemlidir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Bu davalarda dava süreçleri uzundur. Dava sürecini etkileyen tarafların hukuki anlaşmazlıkları, mahkemelerin yoğunluğu gibi sebeplerdir.  Edirne avukatlık bürosu olarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Edirne İcra Avukatı

Edirne icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takip hizmeti vermekteyiz. Edirne barosu ücret tarifesi ile belirlenmiş olsa bile müvekkilin alacağı hizmete göre değişmektedir. İcra takip işlemleri ilamlı ve ilamsız olmak üzere iki türde yapılmaktadır. İlamsız icra takibinde mahkeme kararına gerek yoktur. İcra takibi işlemleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı icra takibi ise mahkeme kararı ile yapılan icra takibidir.

Edirne İdare Avukatı

Edirne idare avukatı olarak vatandaşların devlet ile olan işlemlerindeki hukuki düzenlemeleri içerir. Vatandaşlar devlet ile olan işlerinde hukuki anlaşmazlıklarda devletin ilgili birimlerine idare mahkemelerinde dava açabilirler. Örneğin harp okulunda okuyan öğrenci bir sebepten dolayı meslekten uzaklaştırılmaları durumunda kişi devletin ilgili kurumuna karşı itirazda bulunabilir. İdare mahkemelerinde yazılan itiraz dilekçelerinin uzman bir avukat tarafından yazılması önerilmektedir.

Edirne İşçi ve İşveren Avukatı

Edirne işçi ve işveren avukatı olarak işçi ve işveren arasındaki hukuki uyuşmazlıkları içermektedir. Genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta pirimi, maaş vb konuları içermektedir. İş mahkemelerinin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi kurulmuştur. İşçi ve işveren bu sistemde anlaşamadığı takdirde konu iş mahkemelerine taşınmaktadır. Genel olarak arabuluculuk sisteminde anlaşma sağlanmaktadır.

Edirne Miras Avukatı

Edirne miras avukatı olarak murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Miras davaları uzun süren davalardır. Murisin mal varlığının çıkarılması, tarafların anlaşmazlıkları, bilirkişi raporlarının hazırlanması gibi durumlar dava sürecini uzatmaktadır. Edirne barosu başkanı ve yönetimi konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Bu davalarda detaylar önemlidir. Hak kaybına uğranmaması için uzman bir avukat ile sürecin takip edilmesi önerilmektedir.

Edirne Ticaret Avukatı

Edirne ticaret avukatı olarak şirketlerin satış sözleşmeleri, şirket içi hisse devirleri, sözleşmeler gibi konuları içermektedir. Son dönemde gelişen ekonomik durumlardan dolayı sözleşmeler çok önem kazanmıştır. Detaylar çok önemlidir ve küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle konunun uzman bir avukat ile takip edilmesi gerekmektedir. Birr Hukuk Bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Edirne Tüketici Avukatı

Edirne tüketici avukatı olarak tüketicilerin aldığı mal veya hizmetten dolayı hukuki haklarının korunmasını amaçlamaktadır. Son dönemde artan hızlı tüketim ile tüketiciler aldıkları ayıplı maldan dolayı tüketici hakem heyetine başvuru yapabilirler. Sonuçlar tüketici mahkemelerine taşınabilir. Genel olarak üretici ve tüketicin anlaştığı bir noktada sonlanabilir. Tüketici hakem heyetinin kararı sonrası üretici ve tüketici arasında bir anlaşma sağlanabilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al