Düzce Avukat – 0 352 338 77 77

Düzce Avukat, son dönemde değişen koşullar nedeniyle artan suç oranlarında ve dava türlerinde müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Birr Hukuk Bürosu avukatları davalar ile ilgili bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Düzce 25 avukat olarak yapılan aramalarda davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Düzce avukatlık bürosu özellikle boşanma davalarında müvekkillerinin haklarını korumaktadır.

Düzce Avukat

Düzce Hukuk Bürosu, son dönemde artan iş mahkemelerindeki davalarda düzce iş mahkemesi avukatları olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Artan avukat sayısı ile birlikte aramalarda yapılması gereken düzce barosu avukat listesi ile konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Düzce Hukuk Bürosu

Buna ek olarak baro avukatları ve baro levhası olarak davanız ile ilgili avukatı bulabilirsiniz. Ayrıca web sitesinden düzce baro başkanı azade ay iletişim numaralarını bulabilirsiniz.

Düzce Boşanma Avukatı

Düzce boşanma avukatı, avukat portal üzerinden davanız ile ilgili uzman bir avukattan detaylı bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında ve çekişmeli boşanma davalarında prosedürler farklıdır. Bu davalarda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır ve hür olarak mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar.

Düzce Ceza Avukatı

Düzce ceza avukatı, ceza davalarında hızlı artışlardan sonra önem kazanmıştır. Bu davalarda özellikle düzce ağır ceza avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Uyuşturucu madde kullanımı, ticareti, cinsel istismar ve diğer suçlarda avukatlarımız bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu davalarda avukatlık ücretleri diğer davalara göre fazladır. Avukatların harcadığı mesai bu davalarda fazladır.

Düzce Gayrimenkul Avukatı

Düzce gayrimenkul avukatı, taşınmazlarla ilgili olarak hukuk mahkemelerinde görülen davalarda hizmet vermektedir. Bu davalarda gayrimenkul hukuku kapsamında taşınmaz olarak arsa, arazi, konut gibi kavramları içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır ve bilirkişi raporlarının hazırlanması ve diğer sebeplerden dolayı mahkeme süreci uzun sürmektedir. Bu davalarda avukatlık ücreti baro ücret listelerinde belirtilmiştir.

Düzce İcra Avukatı

Düzce icra avukatı, hızla artan icra işlemlerinde önem kazanmıştır. İcra işlemleri bazı pilot bölgelerde İCRATEK yazılımı ile yapılmakta olup sistemden giriş yapıldıktan sonra icra müdürlüklerinde icra takibi başlamaktadır. İcra takip işlemlerinde ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi işlemleri yapılmaktadır. İlamsız icra takip işlemlerini kişi kendisi yapabilir ama verimli ve hızlı sonuç almak için konusunda uzman bir avukat ile yapması önerilmektedir.

Düzce İdare Avukatı

Düzce idare avukatı, idare mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerinin devlet ile ilgili olan işlerinde hizmet vermektedir. İdare mahkemelerin de vatandaşlar devlet kurumu tarafından verilmiş kararlara itiraz edebilmektedirler. Bu kararlara itiraz ederken özellikle idare mahkemelerine yazılacak dilekçeler önemlidir ve uzman bir avukat tarafından hazırlanması davalarınızın sonucunda en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Düzce İşçi ve İşveren Avukatı

Düzce işçi ve işveren avukatı, işçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıkların İş Hukuku kapsamında düzenlenmesini içermektedir. Burada müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlandırılmasını amaçlamaktadır. İş akdinin haksız yere feshedilmesi, sigorta pirimi, maaş ödenmemesi gibi konuları içermektedir. Arabuluculuk sistemi getirilmiş olup mahkemelerde dava süreci başlamadan taraflar arasında uzlaşma ve anlaşma sağlanmaktadır.

Düzce Miras Avukatı

Düzce miras avukatı, miras davaları detayları fazla olan davalardır. Bu davalarda ölen kişinin yani miras bırakanın mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı detaylarını içermektedir. Miras hukuku kapsamın da düzenlenmektedir. Miras davalarında ilk olarak ölen kişinin terekenin tespiti davası açılır ve murisin mal varlığının tespiti yapılmaktadır. Sonrasında mal paylaşımı için dava açılacaktır.

Düzce Ticaret Avukatı

Düzce ticaret avukatı, ticari ilişkilerden doğan hukuki şartların düzenlemesi ve ticari ilişkilerdeki sözleşmeler, anlaşmalar, şirket içi hisse devirleri gibi konuları içermektedir. Bu konularda özellikle sözleşmeler büyük önem taşımaktadır. Sözleşmelerde yapılan veya yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile düzce bayan avukat olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düzce Tüketici Avukatı

Düzce tüketici avukatı, tüketicilerin aldıkları mal veya hizmetten dolayı mağduriyetlerinin olmasından dolayı hukuki haklarının aranmasını içermektedir. Burada her il de bulunan tüketici mahkemelerin de ilgili başvuru yapılır ve ilgili karar çıkartılır. Bu karar ile tüketici mahkemelerinde süreç başlatılır. Bu süreci bir avukat tarafından yönetilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Düzce avukatlık bürosu olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir