Diyarbakır Avukat – 0 352 338 77 77

Diyarbakır avukat olarak ceza davaları, ağır ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, icra davaları ve diğer dava türlerinde müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Değişen koşullar nedeniyle özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında artış görülmektedir. Denizli avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, hırsızlık, kasten adam öldürme, cinsel istismar gibi suçlarda artış görülmektedir.

Diyarbakır Avukat

Diyarbakır Hukuk Bürosu olarak bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Birr Hukuk Bürosu olarak ceza avukatı, ağır ceza avukatı, miras avukatı, icra avukatı, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Hukuk Bürosu

Günümüz değişen ekonomik koşullarından dolayı özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında artış gözlemlenmektedir. Davalarınız da uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Diyarbakır Boşanma Avukatı

Diyarbakır boşanma avukatı olarak anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Diyarbakır baro avukat numaraları ile davanız ile ilgili avukatlara ulaşabilirsiniz. Bu konuda Diyarbakır avukat alımı ile konusunda uzman bir avukat olabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar mahkemeye katılmak zorundadır. Duruşma esnasında hür olarak boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar. Diyarbakır avukat bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

Diyarbakır Ceza Avukatı

Diyarbakır ceza avukatı olarak özellikle uyuşturucu madde kullanımı, kasten adam öldürme, cinsel istismar gibi davalarda artış görülmektedir. Bu davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Diyarbakır ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Diyarbakır en iyi ağır ceza avukatı olarak yaptığınız aramalar sonucunda Birr Hukuk Bürosu avukatları ile irtibata geçebilirsiniz.

Diyarbakır Gayrimenkul Avukatı

Diyarbakır gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimize taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Taşınmaz olarak bina, arsa, arazi ve diğer bazı tanımlamalar yapılmaktadır. Bu davalar uzun süren davalardır. Bu davalarda detaylar önemli olup konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Tespitler, mahkemelerin yoğunluğu, tarafların anlaşmazlıkları nedeniyle dava süreçleri uzamaktadır. Avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır İcra Avukatı

Diyarbakır icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takiplerini yapmaktayız. İlamlı icra takiplerinde mahkeme kararına ihtiyaç durulmaktadır. İlamsız icra takibinde ise mahkeme kararına gerek yoktur. İlamsız icra takiplerini vatandaşlar icra müdürlüklerinden yapabilirler. Fakat detaylar önemlidir ve hızlı sonuç almak için konusunda uzman bir avukat ile çalışmaları önerilmektedir. İcra avukatı olarak bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır İdare Avukatı

Diyarbakır idare avukatı olarak vatandaşların devle birimleri ile ilgili işlerinde hukuki düzenlemeleri içerir. Diyarbakır idare avukatları olarak yapılan aramalarda konusunda uzman bir avukat ile sürecin takibi yapılmaktadır. Örneğin Pomem de öğrenci olarak devam kişi belirli sebeplerle uzaklaştırıldığın da devletin bu birimine karşı itiraz edebilir ve idare mahkemelerinde dava açabilir. Bu süreçte detaylar önemlidir ve uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir.

Diyarbakır İşçi ve İşveren Avukatı

Diyarbakır işçi ve işveren avukatı olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı sigorta primi ve diğer anlaşılmayan konularda hizmet vermekteyiz. İşçi ve işveren arasındaki hukuki düzenlemeleri içeren İş Hukuku, genel olarak ihbar ve kıdem tazminatı, sigorta pirimi, maaş vb durumları içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Taraflar anlaşamadıkları hukuki şartlarda devam ederse konu işçi mahkemelerine taşınacaktır.

Diyarbakır Miras Avukatı

Diyarbakır miras avukatı olarak murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Hak kayıplarının olmaması için konusunda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Dava süreçleri mahkemelerin yoğunluğu, mal varlığın tespiti ve terekesi işlemleri nedeniyle uzun sürmektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak bilgili birikim ve tecrübelerimiz ile müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Ticaret Avukatı

Diyarbakır ticaret avukatı olarak şirketlerin hisse devirleri, şirket satışları, sözlemeler ile ilgili müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu işlemlerde küçük detaylar önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Ticaret avukatı olarak son dönemde değişen ekonomik koşullar nedeniyle şirket satışları, hisse devirleri ve sözleşmeler önem kazanmıştır. Diyarbakır avukatlık bürosundan hizmet alabilirsiniz.

Diyarbakır Tüketici Avukatı

Diyarbakır tüketici avukatı olarak son dönemde artan ayıplı mal vb durumlarda hukuki düzenlemeleri içermektedir. Artan tüketim ile son tüketici aldığı ayıplı mal veya hizmet ile ilgili problemlerde tüketici hakem heyetine başvurmaktadır. Burada bir sonuç alınmazsa konu tüketici mahkemelerinde görülmektedir. Bu konularda dava sürecini avukatlık büromuz  avukatları ile takip etmeniz önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al