Çankırı Avukat – 0 352 338 77 77

Çankırı avukat olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak bilgi birikim ve tecrübelerimizle müvekkillerimizin hak kayıplarına uğramalarının önüne geçmekteyiz. Çankırı avukatlık bürosu olarak ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Avukatlarımızdan davanız le ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Çankırı Avukat

Çankırı hukuk bürosu olarak değişen koşullar nedeniyle artan boşanma davaları ve ceza davalarında hizmet vermektedir. Özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, kasten adam öldürme, cinsel istismar ve diğer dava türlerinde artış görülmektedir.

Çankırı Hukuk Bürosu

Bu davalarda dava sürecinin bir avukat tarafından yürütülmesi sizlerin faydasına olacaktır. Bu tr davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir.

Çankırı Boşanma Avukatı

Çankırı boşanma avukatı anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar hukuki şartlarda hem fikirdir. Velayet, iştirak nafakası, tedbir nafakası ve diğer şartlarda hem fikirdir. Duruşmaya taraflar katılmak zorundadır. Mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini hür olarak ifade etmek zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davalarında tarafların vekil avukatlarının katılması yeterli olacaktır.

Çankırı Ceza Avukatı

Çankırı ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık, gasp ve diğer suçlarda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu tür davalarınız da kurşunlu avukat olarak arama yapabilirsiniz. Ceza süresi 10 yıl ve daha fazla olan suçlar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimizin davalarını takip etmekteyiz. Büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çankırı Gayrimenkul Avukatı

Çankırı gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi için hizmet vermekteyiz. Taşınmaz olarak bina, konut, arsa gibi kavramlar ön plana çıkmaktadır. Bu davalarda detaylar çok önemlidir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Dava süreçleri uzundur. Mahkeme tarafından istenilen bilirkişi raporlarının hazırlanması vb gibi nedenlerden dolayı süre uzamaktadır.

Çankırı İcra Avukatı

Çankırı icra avukatı olarak müvekkillerimizin ilamlı ve ilamsız icra takiplerini yapmaktayız. Bu tür davalarda çankırı icra avukatları olarak arama yapabilir ve uzman avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İlamlı icra takibinde mahkeme kararına gerek vardır. İlamsız icra takibinde ise mahkeme kararına gerek yoktur. Kişi icra müdürlükleri aracılığı ile icra işlemlerini takip edebilir ama bir avukat tarafından takip edilmesi önerilmektedir.

Çankırı İdare Avukatı

Çankırı idare avukatı olarak devlet ve vatandaş arasındaki hukuki işlemlerin takip edilmesi hizmeti vermekteyiz. İdare hukuku kapsam olarak vatandaş ve devlet arasındaki işlemlerdeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Örneğin iş akdi feshedilen bir askerin ilgili idare birimine karşı dava açma hakkı vardır. Bu dava sonucunda yapılan değerlendirmeler neticesinde mesleğe geri dönüş sağlanabilir.

Çankırı İşçi ve İşveren Avukatı

Çankırı işçi ve işveren avukatı olarak kıdem tazminatı, iş akdinin nedensiz feshedilmesi, ihbar tazminatı gibi konulardaki uyuşmazlıklar konularında hizmet vermektedir. Bu konularla ilgili mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Böylece tarafların ilk olarak arabuluculuk sisteminde anlaşmaları amaçlanmaktadır. Anlaşma sağlanamadığında ise iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Bu tür davalarda uzman bir avukat ile dava sürecini yönetmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Çankırı Miras Avukatı

Çankırı miras avukatı miras davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Miras hukuku murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunda hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu davalarda dava süresi uzundur. Mal varlığın tespit edilmesi, bilirkişi raporlarının incelenmesi gibi nedenlerden dolayı dava süresi uzundur. Bu tür davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle hak kayıplarına uğramamak için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Çankırı Ticaret Avukatı

Çankırı ticaret avukatı olarak şirketlerimizdeki işlemler ilgili hizmet vermekteyiz. Çankırı avukatlık bürosu olarak şirket hisse devirleri, satış sözleşmeleri ve diğer sözleşmelerde müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu tür işlemlerde her ayrıntı önem taşımaktadır. Bu ayrıntılardan dolayı hak kayıplarının yaşanmaması için uzman bir avukat ile çalışılması gerekmektedir. Çankırı avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çankırı Tüketici Avukatı

Çankırı tüketici avukatı, tüketicileri aldığı mal veya hizmetten ötürü yaşadığı problemlerin hukuki şartlarda aranması ile ilgili hizmet vermekteyiz. Tüketiciler aldıkları mal veya hizmetten dolayı örneğin ayıplı mal ile karşılaştığında tüketici hakem heyetine başvururlar. Eğer burada gerekli olan sonucu elde edemezlerse tüketici mahkemelerinde dava görülmeye devam edecektir. Çankırı hukuk bürosu olarak davanız ile ilgili detayları avukatlarımızdan edinebilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al