Çanakkale Avukat – 0 352 338 77 77

Çanakkale avukat olarak müvekkillerimize davalarında en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Çanakkale avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, icra davaları, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Bu tür davalarda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olaraktır. Birr Hukuk Bürosu avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale Avukat

Çanakkale hukuk bürosu olarak günümüz değişen koşullarında artan ceza davaları ve boşanma davalarında hizmet vermekteyiz. Çanakkale barosu avukat sayısı artsa da konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Çanakkale Hukuk Bürosu

Çanakkale barosu tarafından yayınlanan listede Çanakkale avukat isimleri araması yapılabilir. Değişen günümüz koşullarında uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme ve bunun benzeri suçlarda artış görülmektedir.

Çanakkale Boşanma Avukatı

Çanakkale boşanma avukatı arayışında Çanakkale deki boşanma avukatı şeklinde arama yapılabilir ve konusunda uzman bir avukat ile görüşebilirsiniz. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Ayrıca bu davalarda velayet, ziynet eşyaları, iştirak ve tedbir nafakası gibi konular gündeme gelmektedir. Anlaşmalı boşanma davasında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır.

Çanakkale Ceza Avukatı

Çanakkale ceza avukatı olarak müvekkillerimize ceza avukatı ve ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bu işlemlerde Çanakkale barosu vergi numarasını internet üzerinden bulabilirsiniz. Bu tür davalarınızda avukat arama yaparak konusunda uzman bir avukat ile görüşmeniz sizlerin yararına olacaktır. Ceza davaları ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Cezası 10 yıl ve üzeri olan davalar ağır ceza mahkemelerinde görülür.

Çanakkale Gayrimenkul Avukatı

Çanakkale gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimizin taşınmazlar üzerindeki hukuki işlemlerini takip eder. Avukat portal üzerinden müvekkilleri için gereken bilgileri sağlamaktadır. Bu davalar uzun süren davalardır. Bilirkişi raporları vb nedenlerden dolayı süreç uzundur. Bu davalarda detaylar önemlidir ve hak kaybına uğramamak için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilir. Çanakkale avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan detayı bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale İcra Avukatı

Çanakkale icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takibi işlemlerini yapmaktayız. Bu takip işlemleriniz için Çanakkale barosu facebook üzerinden uzman ir avukat ile süreci takip edebilirsiniz. İcra takibi kişiler icra müdürlükleri üzerinden kendileri takip edebilmektedir. İcra takip işlemleri ilamlı ve ilamsız icra takibi olmak üzer iki türdür. İlamlı icra takibinde mahkeme kararı gerekmektedir.

Çanakkale İdare Avukatı

Çanakkale İdare Avukatı olarak müvekkillerimizin idare ile ilgili işlemlerini takip etmekteyiz. Çanakkale idari avukat olarak yapılan aramalarda uzman bir avukat ile süreci takip etmeniz önerilmektedir. Vatandaşların devlet ile ilgili olan işlerindeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Örneğin memuriyetin sonlandırılmasında, kişi devlet yetkili kurumuna mahkeme vasıtası ile itiraz edebilir. Bu davalarda detay önemlidir.

Çanakkale İşçi ve İşveren Avukatı

Çanakkale işçi ve işveren avukatı müvekkillerine işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklarda hizmet vermektedir. Bu genel olarak nedensiz iş akdinin feshedilmesi, tazminatlar, sigorta pirimi gibi konuları içermektedir. Mahkemelerdeki yoğunluk azaltmak amacıyla arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Arabuluculuk üzerinde her hangi bir anlaşmazlık olursa konu iş mahkemesine taşınacaktır. Bu anlaşmazlıkların büyük çoğunluğu arabuluculuk sistemi ile çözülmektedir.

Çanakkale Miras Avukatı

Çanakkale miras avukatı murisin mallarının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu dava türünde mahkeme süreci uzundur. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, mal varlığın tespit gibi işlemleri dava sürecini uzatmaktadır. Miras hukuku murisin mal ve varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağının hukuki düzenlemesini içermektedir. Miras davalarında detaylar çok önemlidir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Çanakkale Ticaret Avukatı

Çanakkale ticaret avukatı şirket devirleri, şirket hisse devri ve sözleşmeler ile ilgili hizmet vermektedir. Sözleşmelerde detaylar önemlidir. Hak kaybına uğramamanız için büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Ticaret hukuku şirket sözleşmeleri, hisse devirleri gibi konulardaki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak bilgi birikim ve tecrübemiz ile sizlerin en yüksek fayda sağlamasını amaçlamaktayız.

Çanakkale Tüketici Avukatı

Çanakkale tüketici avukatı tüketicinin satın aldığı hizmet ya da ürünle ilgili haklarının korunmasını amaçlamaktadır. Hızlı tüketimin artması alınan hizmet ya da ürünün ayıplı çıkması nedeniyle tüketici hakem heyetlerine başvurulur. Burada her hangi bir sonuç çıkmadığı takdirde tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Alınan hizmet karşılığında yapılan sözleşmeye uyulmadığı takdirde direk olarak tüketici mahkemelerinde dava süreci başlatılır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al