Bursa Avukat – 0 352 338 77 77

Bursa avukat olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Son dönemlerde özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında artış görülmektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile sizlere hizmet vermektedir. Bursa avukat nilüfer aramalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa avukatlık bürosu olarak ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları ve diğer davalarda hizmet vermekteyiz.

Bursa Avukat

Bursa hukuk bürosu avukatları her dava türünde bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Değişen ekonomik koşullar ve sosyal yapıdan dolayı özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar gibi suçlarda artış gözlemlenmektedir.

Bursa Hukuk Bürosu

Bursa avukatlar barosu iletişim olarak yapılan aramalarda bizlere ulaşabilirsiniz. Ağır ceza davalarında bursa ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Bursa Boşanma Avukatı

Bursa boşanma avukatı olarak anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davalarında hizmet vermekteyiz. Bursa avukat iş ilanları ile büromuza başvurabilir ve bu alanda uzmanlaşabilişiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar hukuki şartlarda hem fikir olup duruşmalarda bulunmak zorundadırlar. Mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini hür olarak beyan etmek zorundadırlar. Bursa avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Bursa Ceza Avukatı

Bursa ceza avukatı olarak ceza davaları ve ağır ceza davalarında hizmet vermekteyiz. Özellikle son dönemde uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, hırsızlık, cinsel istismar ve diğer dava türlerinde artış görülmektedir. Ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız. Ceza süresi 10 yıl ve daha fazla olan suçlar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir.

Bursa Gayrimenkul Avukatı

Bursa gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerime hizmet vermekteyiz. Taşınmazlar bina, konut, arsa olarak tanımlanmaktadır. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, tespit tutanaklarının hazırlanması ve mahkemelerin yoğunluğu nedeniyle uzun sürmektedir. Bu davalarda detay çok önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Bursa barosu avukat sayısı çok fazla olmakla birlikte önemli olan davanız ile ilgili uzman avukat ile çalışmanızdır.

Bursa İcra Avukatı

Bursa icra avukatı olarak müvekkillerimizin ilamlı ve ilamsız icra takiplerini yapmaktayız. Avukat arama şeklide icra avukatı olarak konusunda uzman avukat ile davanızı yürütmeniz sizlerin faydasına olacaktır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararına gereksinim vardır. İlamsız icra takibinde mahkeme kararına gerek yoktur. İcra takibi icra müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Bu takipleri kişiler kendisi yapabilmektedir.

Bursa İdare Avukatı

Bursa idare avukatı olarak vatandaşlarımızın devlet ile olan işlerinde hukuki düzenlemeleri takip etmekteyiz. İdare hukuku vatandaşların devlet ile olan işlerini düzenlemektedir. Örneğin askeri okuldaki bir öğrenci belirli bir nedenden dolayı atılmıştır. Buna karşı olarak atılan kişi devlete kararın iptal edilmesi ile ilgili olarak dava açabilir. Bursa avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa İşçi ve İşveren Avukatı

Bursa işçi ve işveren avukatı olarak işçi işveren arasındaki hukuki uyuşmazlıklarda taraflara hizmet vermekteyiz. Bu konuda iş mahkemesi avukatı arıyorum şeklinde uzman bir avukata ulaşabilirsiniz. Genel olarak sigorta pirimi, iş kazaları, kıdem ve ihbar tazminatı konularını içermektedir. Bu davalarda arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Böylece mahkemelerin yoğunluğunun azaltılması amaçlanmaktadır. İş mahkemelerinin yoğunluğu çok fazladır.

Bursa Miras Avukatı

Bursa miras avukatı olarak murisin mal varlığının nasıl aktarılacağını içeren bu tür davalarda hizmet vermekteyiz. Bursa barosu stajyer avukat ile başlayıp bu konuda uzman bir avukat olunabilir. Miras hukuku murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı ile ilgili hukuki düzenlemeyi içermektedir. Bu davalar mal varlığının tespiti, bilirkişi raporları ve diğer nedenlerden dolayı uzun sürmektedirler.

Bursa Ticaret Avukatı

Bursa ticaret avukatı olarak şirketlerin hisse devirleri, sözleşmeler ve diğer ticari konulardaki hukuki işlemlerle ilgili hizmet vermekteyiz. Bursa ticaret hukuku avukatları olarak uzman bir avukat ile dava sürecini takip edebilirsiniz. Bu davalarda detaylar çok önemlidir. Herhangi bir detay atlandığın da hak kayına uğrayabilirsiniz. Bu nedenle konusunda uzman bir avukatın davanızı takip etmesi izlerin faydasına olacaktır.

Bursa Tüketici Avukatı

Bursa tüketici avukatı olarak alınan hizmet ya da ürünün ayıplı olmasından dolayı tüketici haklarının korunması konusunda hizmet vermekteyiz. Hızla artan tüketim nedeni ile tüketiciler aldıkları hizmet ya da üründen dolayı istemedikleri durumla karşılaştığında tüketici hakem heyetine başvurabilirler. Buradan çıkan sonuç neticesinde tüketici mahkemelerinde dava açabilmektedirler. Dava süreci ile ilgili büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al