Burdur Avukat – 0 352 338 77 77

Burdur avukat olarak avukatlarımızın bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Değişen ekonomik şartlar ve sosyal yapılar nedeniyle özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında artış görülmektedir. Birr Hukuk Bürosu olarak bu dava türlerinde müvekkillerimizin en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Burdur avukatlık bürosu olarak ağır ceza davaları, ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, tanıma tenfiz ve diğer davalarda hizmet vermekteyiz.

Burdur Avukat

Burdur Hukuk Bürosu müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Özellikle artan uyuşturucu kullanımı ve ticareti, kasten adam öldürme, hırsızlık, boşanma davalarında hizmet vermektedir.

Burdur Hukuk Bürosu

Burdur avukatlık bürosu olarak bizlere ulaşabilir ve davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Davların uzman bir avukat ile takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Burdur hukuk büroları olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Burdur Boşanma Avukatı

Burdur boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin boşanma davalarında hizmet vermekteyiz. Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki türdür. Ayrıca burdur avukat evi imkânlarını arama yaparak bulabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında iki tarafta duruşmaya katılmak zorundadır. Mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini hür olarak beyan etmek zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davalarında ise taraf vekillerinin katılması yeterlidir.

Burdur Ceza Avukatı

Burdur ceza avukatı olarak müvekkillerimizin ceza davaları ve ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bucak barosu avukatları araması sonucunda bizlere ulaşabilirsiniz. Ceza davaları ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Ceza süresi 10 yıl ve üzeri olan davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Günümüz şartlarında artan uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar gibi davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir.

Burdur Gayrimenkul Avukatı

Burdur gayrimenkul avukatı taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıklar konusunda hukuki hizmetleri vermektedir. Taşınmaz olarak konut, bina, arsa gibi kavramları karşılamaktadır. Bu davalar bilirkişi raporlarının hazırlanması, tespitler nedeniyle uzun süren davalardır. Ayrıca detaylar bu davalarda çok önemli olduğu için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Burdur avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Burdur İcra Avukatı

Burdur icra avukatı olarak icra takip işlemlerini yapmaktayız. Burdur barosu başkanı kimdir diye arama yapılabilir. İcra takip işlemleri vatandaş kendi de yapabilir. Bu takip icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki takip türü vardır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararı gerekirken ilamsız icra takibinde ise bir mahkeme kararına gerek yoktur.

Burdur İdare Avukatı

Burdur idare avukatı olarak vatandaşların devlet ile ilgili işlemlerinde hukuki düzenlemeleri takip etmektedir. İdare hukuku devlet ile yapılan işlemlerde hukuki düzenlemeleri içerir. Örneğin devlet memurunun iş akdinin feshinden sonra vatandaş devlete karşı kararın iptali için dava açabilir. Bu davalar uzmanlık gerektiren davalardır. Avukatlık büromuzdan konuyla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

Burdur İşçi ve İşveren Avukatı

Burdur işçi ve işveren avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İşçi ve işveren arasında uyuşmazlıklarda hukuki düzenlemeleri takip etmekteyiz. Genel olarak ihbar tazminatı, kıdem tazminatı, sigorta pirimi gibi konulardır. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Böylece mahkeme süresi başlamadan taraflar anlaşmazlığı sonucun da iş mahkemesine dava süreci başlar.

Burdur Miras Avukatı

Burdur miras avukatı olarak murisin mirasçılara mal varlığının nasıl aktarılacağı ve bu aktarılma sürecindeki dava sürecini takip etmektedir. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, mal varlığın tespiti gibi konular nedeniyle mahkeme süreci uzundur. Bu davalarda detay önemlidir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Birr Hukuk Bürosu olarak bu davalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Burdur Ticaret Avukatı

Burdur ticaret avukatı şirketlerin hisse devir işlemleri, sözleşmeler gibi konularda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu işlemlerde detaylar çok önemlidir. Küçük detayların atlanması nedeniyle uzman bir avukat ile sürecin takip edilmesi önerilmektedir. Şirketlerin satışı, şirket hisse devirleri, ticari sözleşmeler bu kapsamdadır. Büromuz avukatları tecrübe ilgi birikim ile bu tür işlemlerinizin takibini yapmaktadır.

Burdur Tüketici Avukatı

Burdur tüketici avukatı olarak tüketicilerin satın aldıkları hizmet ya da ürün ile ilgili haklarının korunması ile ilgili hizmet vermektedir. Tüketiciler aldıkları hizmetten ya da üründen dolayı geri iade gibi durumlarda tüketici mahkemelerine başvururlar. Bu süreçte bir sonuç alamadıklarında tüketici mahkemelerine konu taşınmaktadır. Bu süreçte avukatlık büromuzdan hizmet alabilirsiniz. Genel olarak tüketici mahkemelerine konu taşınmadan çözülmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al