Bolu Avukat – 0 352 338 77 77

Bolu avukat olarak müvekkillerimize ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Değişen ekonomik şartlar ve sosyal durumlar nedeniyle özellikle ceza davalarında ve boşanma davalarında artış görülmektedir. Bu davalar için bolu avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Birr Hukuk Bürosu bilgi tecrübe ile müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktadır.

Bolu Avukat

Bolu hukuk bürosu avukatları olarak müvekkillerimize davalarında hizmet vermekteyiz. Özellikle artan boşanma davalarında ve ceza davalarında dava çeşitliliği ile tecrübemiz ile en yüksek faydayı amaçlamaktayız.

Bolu Hukuk Bürosu

Burada bolu baro başkanı kim olarak arandığında bulabilirsiniz. Avukatlar bolu barosu staj eğitimleri sonunda dava türlerinde tecrübe kazanacaklardır. Hukuk bürolarında iş arayan avukatlar bolu avukat iş ilanları şeklinde arama yapabilirler.

Bolu Boşanma Avukatı

Bolu boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin boşanma dava süreçlerini takip etmekteyiz. Bolu barosu seçim sonuçları ile tarifeler güncellenmiştir. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak iki türdür. Anlaşmalı boşanma davalarında iki tarafta duruşmaya katılmak zorundadır. Çekişmeli boşanma davalarında ise her iki tarafında vekil avukatlarının katılması yeterli olacaktır. Boşanma avukatı ile ilgili detayları hukuk büromuzdan ulaşabilirsiniz.

Bolu Ceza Avukatı

Bolu ceza avukatı olarak günümüz artan ceza davalarında hizmet vermekteyiz. Bu dava süreçlerinde özellikle ağır ceza davalarında dava süreçleri uzun sürmektedir. Bolu adliyesi baro odası ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ağır ceza davalarında sanıkların fazlalığı, delillerin toplanması ve mahkemelerdeki yoğunluk nedeniyle süreç uzun sürmektedir. Dava süresi uzun sürdüğü ve zorluğu nedeniyle bu davaların ücretleri diğer davalara kıyasla fazladır. Bolu ağır ceza avukatı olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bolu Gayrimenkul Avukatı

Bolu gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimizin taşınmazları üzerindeki hukuki anlaşmaların giderilmesi amaçlanmaktadır. Taşınmaz olarak bina, konut, arsa olarak bilinmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle hak kaybına uğramamanız için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Bu davalar uzun süreli davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, keşifler gibi nedenlerle mahkeme süreci uzun sürmektedir. Avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Bolu İcra Avukatı

Bolu icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takip işlemlerini yapmaktayız. İcra takip işlemleri kişiler kendileri de icra müdürlüklerinde yapabilirler. Fakat en yüksek fayda ile bu takibin yapılması için uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir. İlamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki türde icra takibi yapılmaktadır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararı gerekmektedir.

Bolu İdare Avukatı

Bolu idare avukatı olarak vatandaşlar ve devlet arasındaki işlerdeki hukuki düzenlemelerin giderilmesi için hizmet vermekteyiz. Bolu baro başkanı kimdir diye yapılan aramalarda ulaşabilirsiniz. İdare hukuku vatandaşların devlet ile olan işlerindeki düzenlemeleri içerir. Örneğim POMEM de öğrenci olarak devam eden vatandaş bir sebeple POMEM den atılmıştır. Buna karşılık olarak vatandaş idareye iptal davası açabilmektedir.

Bolu İşçi ve İşveren Avukatı

Bolu işçi ve işveren avukatı işçi ve işveren arasındaki davalarda hizmet vermektedir. Bu davalarda genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı ve sigorta gibi konuları içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak amacı ile arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Bolu adliyesi arabuluculuk şeklinde bu işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu davalarda genel olarak konu mahkeme sürecine gidilmeden taraflar anlaşmaktadır.

Bolu Miras Avukatı

Bolu miras avukatı olarak vatandaşlarımızın miras davalarında hizmet vermekteyiz. Miras davaları,  murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktaracağını içermektedir. Bu davalar uzun süreli davalardır. Bu davalarda hak kaybına uğramamanız için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Miras davaları bilirkişi raporlarının hazırlanması, mal varlığın tespiti gibi nedenlerden dolayı uzun sürmektedir. Bolu avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Bolu Ticaret Avukatı

Bolu ticaret avukatı olarak müvekkillerimize şirket devirleri, hisse devirleri ve sözleşmeler konusunda hizmet vermekteyiz. Bu tür işlemler şirketlerde hisse devirleri, şirket sözleşmeleri gibi konuları içermektedir. Bu sözleşmelerde detaylar önemlidir. Bir hak kabı olmaması için konusunda uzman bir avukat ile çalışılmalıdır. Bolu avukatlık bürosu olarak bilgi birikim ve tecrübe ile ticaret davalarında hizmet verilmektedir.

Bolu Tüketici Avukatı

Bolu tüketici avukatı olarak müvekkillerimize davalarında hizmet vermekteyiz. Seri üretimlerin artması ve tüketimin hızla artmasından dolayı bu dava türleri artmıştır. Tüketici aldığı üründe kusurlu bir durum gördüğünde tüketici mahkemelerine başvurmaktadır. Burada üretici ile bir anlaşmazlık sonucunda tüketici mahkemelerinde dava açılmaktadır. Birr Hukuk Bürosu olarak tüketici davalarında müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al