Bitlis Avukat – 0 352 338 77 77

Bitlis avukat olarak Birr Hukuk Bürosu müvekkillerine boşanma avukatı, icra avukatı, ceza avukatı, miras avukatı ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Dava türlerinize göre bitlis en iyi avukat aramalarında büromuz avukatları ile irtibata geçebilirsiniz. Günümüz değişen koşullarında özellikle boşanma ve ceza davalarında artış görülmüştür. Bitlis avukatlık bürosu olarak müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız.

Bitlis Avukat

Bitlis hukuk bürosu olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Özellikle değişen ekonomik koşullar ve iç içe yaşamdan dolayı ceza davlarında ve boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir.

Bitlis Hukuk Bürosu

Ceza davalarında uyuşturucu madde satışı ve kullanımı, kasten adam öldürme, hırsızlık, cinsel istismar gibi davalarda artış gözlemlenmektedir. Bu davalarda Bitlis Tatvan avukat numaraları şeklinde arama yaparak davalarınız için uzman bir avukat ile irtibata geçebilirsiniz.

Bitlis Boşanma Avukatı

Bitlis boşanma avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalar iki türdür. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları Aile Mahkemelerinde görülmektedir. Bitlis barosu levha ya da Bitlis barosu stajyer listesi ile bu konuda uzmanlaşabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında iki tarafta boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar. Bitlis hukukçular platformu ve Bitlis barosu yönetim kurulu şahitler ile anlaşmalı boşanma davası olabileceği konusunda tartışmalar olmaktadır.

Bitlis Ceza Avukatı

Bitlis ceza avukatı olarak büromuz avukatları müvekkillerine bilgi birikim ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bu dava türlerinde uyuşturucu madde ticareti ve kullanma, cinsel taciz, taksirli adam öldürme gibi dava konularında hizmet vermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Bitlis barosu ücret tarifesi olarak bu dava türleri uzun sürmesinden dolayı yüksek ücretlidir.

Bitlis Gayrimenkul Avukatı

Bitlis gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerin taşınmazlar üzerindeki davalarına bakmaktadır. Taşınmazlar konut, arsa, bina olarak sınıflandırılmaktadır. Bu taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkları düzenlemektedir. Bu tür davalar bilirkişi raporlarının alınması, mahkeme süreci olarak uzun süren davalardır. Bu süreçte detaylar önemli olduğu için konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Birr Hukuk Bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Bitlis İcra Avukatı

Bitlis icra avukatı olarak bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İcra takibi bireylerin kendilerinin takip edebilmesi yanında uzman bir avukat ile takip edilebilir. İcra müdürlükleri bu takip işlemlerini yapmaktadır. İlamlı ve ilamsız olarak iki tür icra takibi vardır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararının olması gerekmektedir. İlamsız icra takibinde mahkeme kararına ihtiyaç yoktur.

Bitlis İdare Avukatı

Bitlis idare avukatı olarak müvekkillerimizin devlet ile olan işlerindeki hukuki düzenlemelerinde hizmet vermekteyiz. İdare hukuku vatandaşların devlet ile olan ilişkilerini düzenleyen hukuk birimidir. Son dönemde sıkça rastlanılan örneğin bir polis görevinden atıldığında, ya da pomem de eğitim gören öğrenci atıldığında devlete karşı bu işlemin iptali için dava açabilmektedir. Bu konuda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Bitlis İşçi ve İşveren Avukatı

Bitlis işçi ve işveren avukatı olarak işçi işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesinde hukuki süreç için hizmet vermekteyiz. Genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta pirimi, iş kazaları gibi konuları içermektedir. Bu davalarda arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Bu sistemde mahkemede dava süreci başlamadan tarafların anlaşması amaçlanmaktadır. Böylece mahkemelerde iş yoğunluğu ve süreç kısaltılmış olacaktır.

Bitlis Miras Avukatı

Bitlis miras avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Miras davaları murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunu içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Bu davalarda detaylar önemli olduğu için ve hak kaybı olmaması için uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Miras davalarında mal varlığın tespit edilmesi, mahkemelerin yoğunluğu, bilirkişi raporlarından dolayı süreç uzun sürmektedir.

Bitlis Ticaret Avukatı

Bitlis ticaret avukatı olarak ticaret davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalarda şirketlerde hisse devirleri, satışlar, sözleşmeler gibi konuları içermektedir. Ticaret davaları detayları önemli olan davalardır. Bu detaylardaki eksiklikler hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle hak kayıplarının yaşanmaması için konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Bitlis avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Bitlis Tüketici Avukatı

Bitlis tüketici avukatı olarak tüketicilerin satın aldıkları ya da ayıplı olarak karşılaştığı mallar için dava süreçlerini yönetmektedir. Tüketiciler ilerleyen tüketim fazlalığı nedeniyle bu durumlarla karşılaşmaktadırlar. Tüketici satın aldığı bir üründe kusurla karşılaştığında tüketici hakem heyetine başvurabilir. Buradan bir sonuç çıkmadığında tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Bu süreçte uzman bir avukat ile dava sürecinin yönetilmesi sizlerin faydasına olacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al