Bingöl Avukat – 0 352 338 77 77

Bingöl avukat ve Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak müvekkillerimize dava süreçlerini en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız. Boşanma davaları, ceza davaları, icra davaları, miras davaları ve diğer dava türlerinde avukatlarımız hizmet vermektedir. Bu tür davalarda sürecin özel bir avukat ile takip edilmesi önerilir. Değişen şartlar nedeniyle özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında artış görülmektedir.

Bingöl Avukat

Bingöl Hukuk Bürosu boşanma avukatı, ceza avukatı, miras avukatı, icra avukatı, tanıma tenfiz davalarında hizmet vermektedir. Bu davalarda süreç takibini bilgi birikim ve tecrübesi ile avukatlarımız hizmet vermektedir.

Bingöl Hukuk Bürosu

Dava süreleri dava türüne göre değişmektedir. Örneğin ağır ceza mahkemelerinde görülen davalar uzun sürerken anlaşmalı boşanma davaları kısa sürede sonuçlanmaktadır. Detaylı bilgiyi Bingöl avukatlık bürosu ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

Bingöl Boşanma Avukatı

Bingöl boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin bu davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Boşanma davalarında çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davası olarak iki türdür. Tarafların hukuki şartlarda hem fikir olduğu anlaşmalı boşanma davalarında süreçte duruşma sırasında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Hür olarak boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar. Özel bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Bingöl Ceza Avukatı

Bingöl ceza avukatı olarak müvekkillerimize uyuşturucu madde ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi suçlardan doğan davalarda hizmet vermektedir. Ceza davaları asliye ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Ceza davaların uzun süren davalardır. Mahkemelerin yoğunluğu, tanık sayısının fazla olması, HTS raporlarının hazırlanması gibi durumlar dava süresini etkilemektedir. Ceza avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bingöl Gayrimenkul Avukatı

Bingöl gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerinde doğan hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Taşınmaz olarak konut, arsa, bina, arazi tanımlanmaktadır. Bu davalar süre bakımından uzun süren davalardır. Bu davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle davaların konusunda uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilir. Dava süresinin uzun sürmesinin diğer nedeni ise davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanmasıdır.

Bingöl İcra Avukatı

Bingöl icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takip işlemlerini yapmaktayız. İcra takiplerinde bireysel olarak icra müdürlüklerinden yapılabilir. İcra müdürlüklerinden olumsuz sonuçlanan veya anlaşmazlık doğan durumlarda icra mahkemelerine başvurulur. Böylece mahkeme süreci başlamış olacaktır. Türkiye avukatları olarak icra davası konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. İlamlı ve ilamsız iki tür icra takibi vardır.

Bingöl İdare Avukatı

Bingöl idare avukatı devlet ve vatandaşlar arasında işlemlerde hukuki düzenlemeleri içerir. Bu davalarda detaylar ve bilgi önemlidir. Bu nedenle uzman konusunda bilgili bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır. Örneğin devlet kurumundan belirli nedenlerle atılmış bir vatandaş bu konuyla ilgili idare mahkemelerine itirazda bulunabilir. Burada davalı olan devlet kurumu olacaktır.

Bingöl İşçi ve İşveren Avukatı

Bingöl işçi ve işveren avukatı olarak işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı ve diğer konularda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda arabuluculuk oluşturulmuştur. Mahkeme olmadan önce taraflar arabulucu ile karşılıklı anlaşma sağlanması amaçlanmaktadır. Eğer anlaşma sağlanamazsa iş mahkemelerinde dava süreci başlamaktadır. Bu davalarda büromuz uzman avukatlarından yardım alabilirsiniz.

Bingöl Miras Avukatı

Bingöl miras avukatı olarak kişiler arasında olan anlaşmazlıklar ve mal paylaşımı ile ilgili dava türlerini içermektedir. Miras Hukuku ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağını içermektedir. Miras davaların uzun süren davalardır. Bunun nedeni mahkeme yoğunluğunun yanı sıra bilirkişi raporlarının hazırlanması ve tarafların anlaşmazlık durumunun fazla olmasıdır. Bu konuda uzman bir miras avukatı ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Bingöl Ticaret Avukatı

Bingöl ticaret avukatı olarak şirketlerin ticaret konusundaki hukuki işlemlerini takip etmektedir. Şirketlerde hisse devirleri, şirketlerdeki sözleşmeler, şirketler arası hukuki işlemler olarak müvekkillerimiz hizmet vermekteyiz. Bu tür işlemlerde bilgi ve süreçler çok önemlidir. Bilgi eksikliği nedeniyle yapılacak hatalardan dolayı çok kaybınız olabilir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Bingöl Tüketici Avukatı

Bingöl tüketici avukatı olarak müvekkillerimizin tüketici mahkemelerinde olan dava süreçlerini takip etmekteyiz. Gelişen şartlar ile birlikte tüketiciler aldıkları ürünün ayıplı mal çıkması ya da başka bir sebepten dolayı haklarını aramaktadırlar. Tüketici hakem heyetine başvurular yapılır ve bu başvurular sonucunda çıkan karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlamaktadır. Hukuk büromuz avukatlarından konuyla ilgili yardım alabilirsiniz. Bu konuda bulurum avukat olarak arama yapılabilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al