Bartın Avukat – 0 352 338 77 77

Bartın Avukat, Birr Hukuk Bürosu davalarda etkin sonuçlar alarak müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Bartın bayan avukat özellikle boşanma davalarında hizmet vermektedir. Genel olarak artan ceza davaları ve boşanma davalarında bartın avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Bartın boşanma avukatları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında en yüksek faydayı amaçlamaktadır.

Bartın Avukat

Bartın Hukuk Bürosu, baroların her sene başında belirlediği avukatlık ücretleri ile hizmet vermekte olup dava türüne ve zorluğuna göre bu ücret değişmektedir. Boşanma davalarında avukatlık ücretleri ağır ceza davalarını göre daha azdır.

Bartın Hukuk Bürosu

Nedeni ise avukatların ağır ceza davalarında daha fazla mesai yapmalarıdır. Hukuk Bürolarında her türlü hukuki işlemler için uzman avukatlar bulunmaktadır.

Bartın Boşanma Avukatı

Bartın boşanma avukatı, boşanma davalarının konusu olan iştirak nafakası, tedbir nafakası, velayet, tazminat gibi konularda müvekkillerinin en yüksek fayda elde etmesini amaçlamaktadır. Bu davalarda boşanma sonrası mal tasfiyesi davası boşanma davası ile birlikte açılabilir. Fakat her türlü durumda mal tasfiyesi için boşanma kararının kesinleşmesinden sonra boşanma sonrası mal paylaşımı davasına bakılacaktır.

Bartın Ceza Avukatı

Bartın ceza avukatı, hukuk fakültelerinin çok fazla mezun vermesinden dolayı avukatlar belirli konularda uzmanlaşmak yerine her türlü davaya ekonomik kaygılar nedeniyle bakmak zorunda kaldılar. Bartın Hukuk Fakültesi mezunları konusunda uzmanlaşmak için staj başvurularını büromuza yapabilirler. Bartın hukuk olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, hırsızlık ve bunun gibi ceza mahkemelerinde görülen suçlara bakmaktadır.

Bartın Gayrimenkul Avukatı

Bartın gayrimenkul avukatı, Bartın hukuk olarak taşınmazlar üzerindeki hukuki işlemlerin yürütülmesi ve gayrimenkul hukuku kapsamında taşınmazlar üzerindeki düzenlemeleri içermektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle taşınmazlar ile ilgili davalarda dava sürecinin iyi bir şekilde takip edilmesi ve detaylarında hata yapılmaması gerekmektedir. Bu davalarda küçük hatalarda büyük hak kayıplarına neden olabilmektedir.

Bartın İcra Avukatı

Bartın icra avukatı, icra davalarında ve icra takip işlemlerinde hizmet vermektedir. Ekonomik şartların kötüleşmesinden dolayı icra dosyalarında hızlı bir artış görülmektedir. Bu artış nedeni olarak ticari faaliyetlerin durmaması için yapılan ödemelerin zamanında yapılmamasıdır. Bu takip işlemleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takip işlemlerinde ilamlı icra takibinde mahkeme ilamı işe bu takip işlemleri yapılmaktadır.

Bartın İdare Avukatı

Bartın idare avukatı, idare mahkemelerinde olan davalarda hizmet vermekle birlikte müvekkillerinin en yüksek fayda ile davalarının sonuçlandırılmasını amaçlamaktadır. İdare mahkemelerinde vatandaşlar devlet kurumunun verdiği kararlara itiraz edebilir ve bu kararların iptal edilmesini talep edebilirler. Bu davalarda önemli olan ilk dava başlangıcında ve başvurularda uzman bir avukat tarafından hazırlanan dilekçeler önemlidir.

Bartın İşçi ve İşveren Avukatı

Bartın işçi ve işveren avukatı, iş mahkemelerinde işçi ve iş verene arasındaki davalarda hizmet vermektedir. Bartın iş mahkemesi avukatları özellikle tazminat, sigorta pirimi, iş kazaları ile ilgili tazminat dava konularında etkin sonuçlar almaktadır. Bu davalarda dava sürecine geçilmeden önce dava şartı olarak arabuluculuk aranmaktadır. Arabuluculukta istenilen mahkemelerde dava sürecine geçmeden tarafların anlaşması üzerine kurulu sistemdir.

Barın Miras Avukatı

Bartın miras avukatı, yapılacak olan işlemlerde miras davalarında usul farklıdır. Miras davalarında avukatlık ücretleri ve diğer harçlar ile ilgili internette yayınlardan bulabilirsiniz. Veya avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Miras davalarında terekenin tespiti yapıldıktan sonra mal paylaşımı için dava açılacaktır. Miras hukuku kapsamında yapılan bu dava sürecinde murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı belirlenir.

Bartın Ticaret Avukatı

Bartın ticaret avukatı, son dönemdeki ekonomik faaliyetler sebebiyle yapılan işlemlerde ticari faaliyetlerde önem kazanmıştır. Sözleşmeleri şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri gibi konuları içermektedir. Ticaret hukuku bu kapsamda önem kazanmıştır. Özellikle sözleşmelerdeki maddelerde gelecekte bir hak kaybı olmaması için konusunda uzman bir avukat tarafından hazırlanması ve takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır.

Bartın Tüketici Avukatı

Bartın tüketici avukatı, tüketici davalarında müvekkillerine etkili sonuçlar almaktadır. Bu davalarda tüketici aldığı ürün veya hizmetin ayıplı olması durumunda tüketici hakem heyetine başvuruda bulunur. Burada aldığı karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Tüketici davalarına arabuluculuk şartı getirilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Mahkemelerdeki yoğunluğun azaltılması ve bu yönde olan çalışmalar devam etmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al