Balıkesir Avukat – 0 352 338 77 77

Balıkesir avukat ve Birr Hukuk Bürosu avukatlarını bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Günümüz değişen koşullarında özellikle ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları, tanıma tenfiz  ve diğer dava türlerinde artış gözlemlenmektedir. Davalarınızın en yüksek fayda ile sonuçlanması için özel ve konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Balıkesir Avukat

Balıkesir hukuk bürosu boşanma avukatı, icra avukatı, ceza avukatı ve diğer davalarda hizmet vermektedir. Özellikle artan boşanma davalarında ve ceza davalarında konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.

Balıkesir Hukuk Bürosu

Balıkesir Edremit en iyi avukatlar olarak aramaktansa konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.  Bu konuda Edremit barosu ile irtibata geçebilirsiniz. Balıkesir avukatlık bürosu olarak sizlere yardımcı olunacaktır.

Balıkesir Boşanma Avukatı

Balıkesir boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin boşanma davalarına uzman kadromuz ile takip etmekteyiz. Bu konuda Balıkesir barosu seçim sonuçları ile baro işlemleri hızlı yapılmaktadır. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki türdür. Bu davalarda vekalet, nafaka, mal paylaşımı gibi konularda taraflar hem fikirdir. Çekişmeli boşanma davalarında ise taraflar hukuki şartlarda hem fikir değillerdir.

 Balıkesir Ceza Avukatı

Balıkesir ceza avukatı olarak günümüz değişen şartlarında ceza davalarında hızlı bir artış görülmektedir. Balıkesir ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar gibi davalarda hizmet vermekteyiz. Ceza davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza mahkemelerinde görülmektedir. Bu davalar uzun süreli davalardır. Mahkemelerin yoğunluğu, delillerin toplanması gibi süreçler dava süresini etkilemektedir. Bu davalarda uzman bir avukat ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Balıkesir Gayrimenkul Avukatı

Balıkesir gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerindeki anlaşmazlıklar ile ilgili hukuki süreci takip etmekteyiz. Arsa, arazi, konut taşınmaz olarak tanımlanmaktadır. Bu davalar uzun süreli davalardır. Nedeni ise bilirkişi raporları, tarafların uzlaşamadığı konuların detayı süreci etkilemektedir. Bu konuda Balıkesir barosu uzlaştırma araması yapılarak konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip edebilirsiniz.

Balıkesir İcra Avukatı

Balıkesir icra avukatı olarak ilamlı ve ilamsız icra takiplerinizi yapmaktayız. İstanbuldaki avukat listesi araması ile davanız ile ilgili avukata ulaşabilirsiniz. İlamlı icra takibi için mahkeme kararı gerekmektedir İlamsız icra takibinde ise mahkeme kararına gerek yoktur. İcra müdürlüklerinde yapılan takipler sonucunda sonuç alınamadığı hallerde icra mahkemelerinde dava sürecine geçilir. Bu tür davalarda uzman bir avukat ile dava sürecinin takibi önerilmektedir.

 Balıkesir İdare Avukatı

Balıkesir idare avukatı olarak devlet-vatandaş arasındaki işlemlerdeki hukuki düzenlemeleri takip etmekteyiz. Vatandaşlar hukuki haklarını devlet ile ilgili işlemlerde arayabilmektedirler. Örneğin askeri okuldan atılan bir kişi idare mahkemeleri aracılığıyla bu duruma itiraz edebilir. İdare mahkemelerindeki süreçte bilgi eksikliği sizlere büyük bir kayıp verebilir. Bu nedenle Balıkesir barosu staj döneminde konunun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Balıkesir İşçi ve İşveren Avukatı

Balıkesir işçi ve işveren avukatı arasındaki anlaşmazlıkları içermektedir. Balıkesir işçi ve işveren avukatı olarak tazminat davaları, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işçi hakları gibi konularda hizmet vermekteyiz. Bu takip avukat portal ile yapılabilmektedir. Bu davalarda mahkeme yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk birimi oluşturulmuştur. Tarafların bu birimde anlaşamadığı durumlarda ise iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır.

Balıkesir Miras Avukatı

Balıkesir miras avukatı olarak miras paylaşımı gibi konularda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalar uzun süreli davalardır. Avukat arama ile konusunda uzman avukat ile davanızı takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır. Dava süreçlerinin uzun olmasının nedeni mahkemelerin yoğunluğu, bilirkişi raporlarının hazırlanması ve tarafların anlaşamamasından kaynaklanmaktadır.

 Balıkesir Ticaret Avukatı

Balıkesir ticaret avukatı olarak şirketlerde hisse devirleri, sözleşmeler, şirket devri gibi konularda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu işlemlerde detay çok önemlidir ve küçük hatalarda sizlerin büyük kayıpları olabilir. Bu nedenle uzman konusunda deneyime sahip bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile sizlerin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır.

 Balıkesir Tüketici Avukatı

Balıkesir tüketici avukatı bilinçlenen toplum bireyleri satın aldıkları ürünlerdeki hatalar nedeniyle hakları daha fazla aramaktadır. Ayıplı ürün vs gibi durumlarda tüketici hakem heyetine başvurup mağduriyetlerini belgelendirmektedirler. Buradan sonra tüketici mahkemelerinde dava süreçleri başlayacaktır. Balıkesir tüketici avukatı olarak müvekkillerimize davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Bu davalarda genel olarak tüketici haklı çıkmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al