Aydın Avukat – 0 352 338 77 77

Aydın avukat ve Birr Hukuk Bürosu olarak boşanma davaları, ceza davaları, miras davaları, tanıma tenfiz, işçi ve işveren davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Davalarınızda aydın avukatlık bürosu olarak bizlere ulaşabilir davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Davalarda konusunda uzman avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Boşanma avukatı, ceza avukatı ve diğer dava avukatlık hizmetlerinde büromuz avukatları ile irtibata geçebilirsiniz.

Aydın Avukat

Aydın hukuk bürosu davalarında müvekkillerinin en yüksek fayda ile sonuç almasını amaçlamaktadır. Ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Günümüz değişen koşullarında özellikle boşanma davalarında ve ceza davalarında artış gözlemlenmektedir.

Aydın Hukuk Bürosu

Bu dava türlerinde detaylar önemli olduğu ve gözden kaçırılmaması için özel bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Aydın avukatlık bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

Aydın Boşanma Avukatı

Aydın boşanma avukatı olarak anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Anlaşmalı boşanma davaları her iki taraf hukuki şartlarda hemfikirdir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Aydın barosu avukat listesi ile konusunda uzman bir avukat bulabilirsiniz. Ayrıca Aydın’daki avukat telefon numaraları ile büromuza ulaşıp davanız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aydın Ceza Avukatı

Aydın ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme ve diğer ceza davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Aydın barosu avukat sayısı hızla artış gösterse de bu davalarda konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu, delilerin toplanması süreçleri uzundur. Bu nedenle ceza davaları uzun sürmektedir.

Aydın Gayrimenkul Avukatı

Aydın gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerindeki anlaşmazlıkların giderilmesinde hizmet vermekteyiz. Bu davalarda uzun süren davalardır. Uzun sürmesinin nedeni arazi, konut, bina üzerindeki tarafların anlaşamaması ve bilirkişi raporlarının hazırlanması sürecidir. Aydın barosu nakil ücreti ile başka bir ilde avukatlık hizmetlerinizi aldırmanız mümkündür. Bu davalarda detaylar çok önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Aydın İcra Avukatı

Aydın icra avukatı olarak ilamlı ve ilamsız icra takip süreçlerinde müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu konuda aydının en iyi avukatları gibi bir aram yapmak yanlıştır. Konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. İlamlı icra işlemlerinde bir mahkeme kararı gerekmektedir. İlamsız icra takibinde ise mahkeme kararına gerek yoktur. Bu takip icra müdürlüklerinden yapılmaktadır.

Aydın İdare Aukatı

Aydın idare avukatı olarak vatandaş ve devlet arasındaki hukuki işlemleri düzenlemektedir. Aydın barosu iş ilanları ile bu konuda uzman bir avukat olmak için arama yapabilirsiniz. Bu davalara idare Mahkemeleri bakmaktadır. Örneğin askeri okulda öğrenci iken HAGB nedeniyle atılma durumunda itirazda bulunulabilir. Bu durumda idare mahkemelerine karar itiraz edilir. Burada davalı olarak devlet kurumları olacaktır.

Aydın İşçi ve İşveren Avukatı

Aydın işçi ve işveren avukatı olarak işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesi için hizmet vermekteyiz. İşçi ve işveren arasında tazminat, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta ve iş akdi feshedilmesi gibi durumlarda yaşanan anlaşmazlıkları içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk kurumu oluşturulmuştur. İlk olarak tarafların bu kurumda anlaşmaları amaçlanmaktadır. Anlaşma olmaması durumunda iş mahkemelerinde dava açılacaktır.

Aydın Miras Avukatı

Aydın miras avukatı miras davaları uzun süren davalardır. Ölen kişinin  mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağını düzenlemektedir. Miras avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalarda detaylar önemlidir ve özel bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Miras davaları uzun sürmesinin nedeni tarafların anlaşamaması, mal tespitinin yapılması, bilirkişi raporlarının incelenmesi gibi durumların olmasıdır. Muris mirasın kaldığı kişilerdir.

Aydın Ticaret Avukatı

Aydın ticaret avukatı olarak şirketlerde hisse devirleri, şirketler arası sözleşmeler ve diğer ticari konuların düzenlenmesi hakkında hizmet vermekteyiz. Bu tür dava veya düzenlemelerde detaylar önemlidir. Kaçırılan bir detay büyük kayıplara neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Ticaret hukukunda şirket hisse devirleri yapılan sözleşmeleri içermektedir.

Aydın Tüketici Avukatı

Tüketici  avukatı olarak ayıplı mal, geri iade vs gibi tüketici ve satıcı arasındaki hukuki düzenlemeleri sağlar. Günümüzde her birey artık maddi değeri ne olursa olsun hukuki haklarını aramaktadır. Bu tür tüketici haklarında kişi tüketici hakem heyetine başvurmaktadır. Bu başvurularda bir anlaşma sağlanamaz ise tüketici mahkemelerinde dava süreci başlamaktadır. Büromuz uzman avukatları konu ile ilgili bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al