Ardahan Avukat – 0 352 338 77 77

Ardahan Avukat, hızla artan suç oranlarında önemli olan en iyi avukat değil konusunda uzman bir avukat ile çalışmanızdır. Birr Hukuk Bürosu bilgi birikim ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Ardahan göle avukatları olarak özellikle boşanma davalarında sizlere hizmet vermekteyiz. Bu davalarda Ardahan bayan avukat tercih edilmektedir. Ardahan barosu avukat sorgulama ile konusunda uzman bir avukattan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ardahan Avukat

Ardahan Hukuk Bürosu, değişen toplum yapısı ve ekonomik şartlar nedeniyle boşanma davalarında ve ceza davalarında hızlı bir artış gözlemlenmektedir. Bu davalarda özellikle Ardahan ağır ceza avukatı olarak davalarınızda etkin sonuçlar almaktayız.

Ardahan Hukuk Bürosu

Ardahan avukatlık bürosu miras davaları, boşanma davaları, boşanma sonrası mal paylaşımı gibi davalarda hizmet vermektedir. Sarıkamış avukatları olarak büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz.

Ardahan Boşanma Avukatı

Ardahan boşanma avukatı, anlaşmalı boşanma davalarında ve çekişmeli boşanma davalarında buna ek olarak velayet, tazminat gibi konularda müvekkillerine hizmet vermektedir. Buna ek olarak boşanma sonrasında mal tasfiyesi içinde boşanma davası sonuçlanmış müvekkillerine etkin sonuçlar vermektedir. Mal tasfiyesi için boşanma davasının sonuçlanmış ve karara bağlanmış olması gerekmektedir. Aynı anda açılsa bile boşanma kararının kesinleşmesi beklenecektir.

Ardahan Ceza Avukatı

Ardahan ceza avukatı, ceza mahkemelerinde görülen davalarda etkin sonuçlar almaktadır. Günümüz değişen koşullarında özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, hırsızlık, dolandırıcılık, kasten adam öldürme gibi suçlarda artış görülmektedir. Ardahan ağır ceza avukatı olarak bu davalarda müvekkillerimiz hizmet vermekteyiz. Bu davalarda avukatlık ücreti avukatların fazla mesai harcaması ve davaların uzun sürmesi nedeniyle fazladır.

Ardahan Gayrimenkul Avukatı

Ardahan gayrimenkul avukatı, bir taşınmaz üzerinde tarafların anlaşamaması sonucu açılan davalardır. Gayrimenkul hukuku kapsamında taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda olan bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması ve tarafların hukuki anlaşmazlıkları nedeniyle dava aşureleri uzundur. Ayrıca bu davalar detay içermektedir. Bu nedenle konusunda uzman bir gayrimenkul avukatı ile çalışmanız önerilmektedir.

Ardahan İcra Avukatı

Ardahan icra avukatı, son dönemde ekonomik şartların kötüleşmesi nedeniyle icra davalarında hızlı bir oranda artış görülmektedir. Bu artış ile birlikte hukukun bu alanı da vatandaşlarımızın ilgisini çekmektedir. Yapılan pilot bölge uygulamaları ile İcratek programı kullanılmaya başlanmış ve bu kapsamda icra girişleri pilot bölgelerde sistem üzerinden yapılmaktadır. Sistem üzerinden veriler girilerek dosya oluşturulur ve icra müdürlüklerinde icra takibi işlemleri başlatılmaktadır.

Ardahan İdare Avukatı

Ardahan idare avukatı, vatandaşlar devlet kurumları tarafından verilen kararlara itiraz edebilirler. Bu kararlardan sonra konusunda uzman bir avukat ile idare mahkemelerine konu ile ilgili detaylı bir dilekçe ile başvuru yapılır. Bu dilekçeler önemlidir ve uzman bir avukat tarafından hazırlanması gerekmektedir. Bu davalarda idare mahkemelerinde kabul edildikten sonra dava süreci başlayacaktır. Bu süreçten sonra ilgili karar iptal edilebilir.

Ardahan İşçi ve İşveren Avukatı

Ardahan işçi ve işveren avukatı, iş mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerinin davalarında etkin sonuçlar almaktadır. Bu davalarda tazminat, iş akdinin feshedilmesi, sigorta pirimi gibi konuları içermektedir. Mahkemelerdeki yoğunluğu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Böylece taraflar arasında mahkeme süreci başlamadan anlaşma sağlanacaktır. Anlaşma sağlanamazsa mahkeme süreci başlayacaktır. Bu davalarda genel olarak mahkeme süreci başlamadan anlaşma sağlanmış olmaktadır.

Ardahan Miras Avukatı

Ardahan miras avukatı, miras davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Miras hukuku kapsamında miras bırakanın mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalarda terekenin tespiti davası açılır ve sonrasında mal paylaşımı için dava süreci başlayacaktır. Bu davalar uzun süren ve detayları nemli olan davalardır. Bu davalarda konusunda uzman bir avukat tarafından çalışmanız önerilmektedir.

Ardahan Ticaret Avukatı

Ardahan ticaret avukatı, sözleşmeler, anlaşmalar, şirket içi hisse devirleri gibi konuları içermektedir. Bu işlemlerde küçük hatalardan dolayı büyük hak kayıplarının olmaması için konusunda uzman bir avukat ile işlemlerin yapılması sizlerin faydasına olacaktır. Özellikle sözleşmelerde maddeler çok önemlidir. Hızla artan avukat sayısı ile konusunda uzman avukat bulmak gittikçe zorlaşan bir durum olmuştur.

Ardahan Tüketici Avukatı

Ardahan tüketici avukatı, tüketiciler için üretilen ürünlerin veya verilen hizmetlerin ayıplı olmasından dolayı tüketici mahkemelerinde haklarını arayabilirler. Bu tür durumlarda her ilde bulunan tüketici hakem heyetlerinden alınan kararlar ile mahkeme süreci başlayacaktır. Hızla artan seri üretim mantığından dolayı ürünlerin hatalı çıkma olasılığı artmıştır. Bu nedenden dolayı tüketici davalarında artış görülmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al