Antalya Avukat – 0 352 338 77 77

Antalya Avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak Antalya avukat, Antalya boşanma avukatı, Antalya icra avukatı ve diğer dava türlerinde müvekkillerine hizmet vermektedir. Günümüz değişen koşullarında boşanma davalarında, ağır ceza davalarında ki örneğin cinsel istismar, uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, kasten adam yaralama ve diğer davalarda artış görülmektedir. Büromuz davalarda bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir.

Antalya Avukat

Antalya hukuk bürosu olarak Antalya avukat ücretleri dava türlerine göre değişkenlik gösterecektir. Baronun her sene yenilediği dava ücretleri üzerinden davalar ücretlendirilmektedir. Ağır ceza davaları süreçlerin uzun sürmesinden dolayı diğer davalara öre ücretleri fazladır.

Antalya Hukuk Bürosu

Bu davalarda Antalya avukat iş ilanları arayışı ile büromuzda olanaklar sağlanmaktadır. Davalarınızın bir avukat ile takip edilmesi sizlerin davalarınızın en üst düzeyde fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır. Antalya avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Antalya Boşanma Avukatı

Antalya boşanma avukatı olarak müvekkillerimize bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. İki tür boşanma davası bulunmaktadır. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar hukuki şartlarda hem fikirdi. Anlaşmalı boşanma davasında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Mahkeme huzurunda hür olarak boşanmak istediklerini beyan ederler. Çekişmeli boşanma davalarında taraflar duruşmalara katılmak zorunda değillerdir.

Antalya Ceza Avukatı

Antalya ceza avukatı olarak günümüz değişen şartlarında artan dava türleridir. Ceza avukatı ve ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, kasten adam öldürme, cinsel istismar bu dava türlerine örnektir. Ağır ceza davaları mahkemelerin yoğunluğu, delillerin toplanması aşamaları uzun olduğu için davalar uzun sürmektedir. Bu davalarda detaylar önemli olduğu için bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Davanızın en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Antalya Gayrimenkul Avukatı

Antalya gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimiz hizmet vermekteyiz. Taşınmazlar üzerinde hukuki konuları inceleyen hukuk bölümüdür. Taşınmazlar bina, arsa, arazi, daireler olarak tanımlanmaktadır. Bu davalar kısa süren dava türlerinden değildir. Bilirkişi raporları ve diğer deliller toplanma süresi uzun olduğundan dolayı dava süreçleri uzamaktadır. Taşınmazlar üzerinde hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. En yüksek fayda ile davanızın sonuçlanması için bir özel avukat ile davanızın takip edilmesi önerilmektedir.

Antalya İcra Avukatı

Antalya icra avukatı olarak müvekkillerimize dava sürelerinde hizmet vermekteyiz. İcra takibi avukatınız olmadan yapılabilmekte ama bir özel avukat ile takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. İcra takibi ilamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki şekilde yapılmaktadır. İlamlı icra takibinde bir mahkeme kararına ihtiyaç vardır. İlamsız icra takibi icra müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. İcra hukuku detayları önemli olan hukuk bölümüdür. İlamsız icra takibi icra müdürlüklerinde açıldığında bir sonuç elde edilememesi veya anlaşılamaması durumunda konu icra mahkemelerine taşınmaktadır.

Antalya İdare Avukatı

Antalya idare avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İdare hukuku vatandaş ve devlet arasında hukuki düzenlemeleri içermektedir. Devlet ile vatandaş arasında olan işlemlerde vatandaşın mağdur olmaması için hakkını araması için idari mahkemelerde dava başlatabilir. Antalya avukat iş ilanları olarak aramalarda mesleki anlamda tecrübe edinebilirsiniz.  Bu davalarda bir avukat ile davanızın takip edilmesi önemlidir.

Antalya İşçi ve İşveren Avukatı

Antalya işçi ve işveren avukatı olarak büromuz müvekkillerine hizmet vermektedir. İş arama sürecinde Antalya barosu iş arayan avukatlar olarak iş arayabilirsiniz. İş hukuku işçi ve işveren arasında oluşan anlaşmazlıkları hukuki şartlarda düzenlenmesini sağlar. Antalya avukat sayısı artmakta fakat önemli olan konuya hakim avukatınız ile sürecin yönetilmesidir. Antalya Konyaaltı avukat olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Antalya Miras Avukatı

Antalya miras avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağını içeren hukuki bölümdür. Miras davaları çok detaylı davalardır ve uzman bir avukat ile takip edilmesi önemlidir. Böylece en yüksek fayda ile davanızın sonuçlanması sağlanacaktır. Bu davalar uzun süren davalardır. Mal varlığın çıkarılması, bilirkişi raporları ve diğer unsurlardan dolayı dava süreci uzun sürmektedir.

Antalya Ticaret Avukatı

Antalya ticaret avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Antalya barosu telefon ile miras avukatı olarak uzman bir avukata ulaşabilirsiniz. Ticaret avukatı,  şirketler arasında veya kendi bünyesinde olan hukuki düzenlemeleri içermektedir. Sermaye değişimi, hisse devri, sözleşmeler gibi konuları içermektedir. Antalya avukat katibi iş ilanları ile büromuzda iş imkanları sağlanmaktadır. Bu davalarda detaylar önemlidir bu nedenle özel bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Antalya Tüketici Avukatı

Antalya tüketici avukatı günümüz değişen koşullarında tüketicilerin ürünlere ulaşımı ve seri üretimlerin sonucunda olumsuz durumlarla karşılaşılması oranı yükselmiştir. Tüketicilerin aldıkları ürünlerde karşılaştıkları durumlarda hakları aramak için tüketici avukatı olarak büromuzdan hizmet alabilirler. Alınan kusurlu mal ile ilgili tüketici hakem heyetine başvurulur ve sonuç alınamadığında ise konu tüketici mahkemelerine taşınmaktadır. Bu davaları tüketici avukatı ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al