Ankara Avukat – 0 352 338 77 77

Ankara Avukat ve Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak Ankara ve çevresinde müvekkillerine hizmet vermektedir. Günümüz değişen koşullarında ceza davalarında ve özellikle boşanma davalarında artış görülmektedir. Davalarınızın bir uzman avukat tarafından takip edilmesi davalarınızın en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır. Boşanma avukatı, ceza avukatı, icra avukatı, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde müvekkillerimiz hizmet vermekteyiz.

Ankara Avukat

Ankara Hukuk Bürosu avukatları ceza avukatı, boşanma avukatı, miras avukatı, tanıma tenfiz davaları, boşanma avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Davalarınız ile ilgili avukat telefon numaraları ile uzman bir avukata ulaşabilirsiniz.

Ankara Hukuk Bürosu

Hukuk bürosu avukat ala ankara ve ankara avukat sayfası olarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Davalarınızı uzman bir avukat ile takip etmeniz en yüksek fayda ile davalarınızın sonuçlanmasını sağlayacaktır. Ankara avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Ankara Boşanma Avukatı

Ankara boşanma avukatı olarak müvekkillerimize bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Boşanma davaları 2 türdür. Anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Anlaşmalı boşanma davaları 1-2 duruşmada sonlanır ve karara bağlanır. Çekişmeli boşanma davaları ise 12 ay gibi bir sürede sonuçlanmaktadır. Avukat numaraları ile uzman bir avukattan bilgi alabilirsiniz. Çekişmeli boşanma davalarında taraflar hukuki şartlarda hem fikir değillerdir.

Ankara Ceza Avukatı

Ankara ceza avukatı olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, kasten adam öldürme, cinsel istismar, hırsızlık gibi ceza davaları konularında hizmet vermekteyiz. Özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve cinsel istismar günümüz şartlarında hızla artan suçlardandır. Ceza davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza Mahkemelerinde görülmektedir. Ceza davaları mahkemelerin yoğunluğu ve davaların detaylı olmasından dolayı uzun sürmektedir.

Ankara Gayrimenkul Avukatı

Ankara gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerindeki hukuki şartların korunmasına ilişkin müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Taşınmaz olarak arsa, arazi, konut, daire olarak tanımlanmaktadır. Bu tür davalarda süreci uzman bir avukat ile takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Bu sayede davanız en yüksek fayda ile sonuçlanacaktır. Bu davalarda detaylar dava sürecini etkilemekte olup ankara Çankaya avukatları olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara İcra Avukatı

Ankara icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takip işlemlerini yürütmekteyiz. Avukatlar ankara avukat iş ilanları olarak başladıklarında icra takipleri hakkında tecrübe edinmektedirler. İcra takibi iki türlü yapılmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki tür icra takibi vardır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararına ihtiyaç olup ilamsız icra takibinde mahkeme kararına ihtiyaç yoktur. Bu tür davaları uzman bir icra avukatı ile takip etmeniz davanızın en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Ankara İdare Avukatı

Ankara idare avukatı olarak idare davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalar devlet ile vatandaş arasında olan işlemlerde hukuki korumayı ve kuralları belirlemektedir. Örneğin POMEM de öğrenci olan bir kişi şartları uymadığından ilişkisi kesildiğinde devlete karşı idare mahkemelerinde hakkını aramak için dava açabilecektir. Bu tür davalar süreci bilen ve takip eden uzman bir avukat tarafından takip edilmesi uygun olacaktır.

Ankara İşçi ve İşveren Avukatı

Ankara işçi ve işveren avukatı  avukatı olarak işçi işveren davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalarda işçi ve işveren arasındaki hukuki düzenlemeler incelenir. Genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı ve diğer konularda olan bu davalarda ilk önce arabulucu görevi uygulanmaktadır. Bu durum mahkemelerdeki yoğunluğu azaltmak amacıyla oluşturulmuştur. Arabulucu ile uzlaşmaya varılmadığın da mahkeme yolu açılmaktadır.

Ankara Miras Avukatı

Ankara miras avukatı olarak ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağı ile ilgili müvekkillerine hizmet vermektedir. Miras davaları dava süreci detaylı ve uzun süren davalardır. Bu davalarda sürecin miras avukatı ile takip edilmesi sizlerin açısından faydalı olacaktır. Davanızın en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır. Miras davaları tarafların mal varlık üzerindeki anlaşmazlıklarının giderilmesini sağlar. Miras hukukunda ölen kişinin mal varlığının nasıl aktarılacağı belirtilmiştir.

Ankara Ticaret Avukatı

Ankara ticaret avukatı olarak şirketlerin devir, hisse devri, şirketler arasındaki sözleşmeler gibi konularda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Gelişen ekonomik ve sanayileşme ile ticaret hukuku önem kazanmıştır. Ticaret hukuku davaları detaylı ve bilgi birikimi isteyen davalardır. Bu tür davalarda uzman bir ticaret avukatı ile dava sürecinin takibi önemlidir. Sürecin belirli safhalarında kaçırılan noktalar hak mahrumiyetine neden olacaktır.

Ankara Tüketici Avukatı

Ankara tüketici avukatı olarak tüketicilerin ayıplı mal ve diğer konulardaki hukuki süreçlerinin takibini yapmaktayız. Bu süreçlerde gelişen teknoloji ve tüketicinin ürünlere kolay erişebilirliği arttığından dolayı sorunlar çıkmaktadır. Bu sorunları tüketiciler tüketici hakem heyetine başvurarak çözmektedir. Çözülmediği takdirde tüketici mahkemelerinde dava süreci başlamaktadır. Bu tür davalarda süreci uzman bir avukat ile takip etmeniz önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al