Amasya Avukat – 0 352 338 77 77

Amasya avukat olarak Amasya ve çevre illerde boşanma davaları, ceza davaları, icra davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Günümüz değişen koşullarında boşanma davalarında ve ceza davalarında artış görülmüştür. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, hırsızlık, cinsel istismar gibi davalarda artış gözlenmektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatlarından davalarınızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Amasya Avukat

Amasya Hukuk Bürosu avukatlarının boşanma avukatı, ceza avukatı, icra avukatı olarak konularındaki bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu konuda amasya’nın en iyi avukatı şeklinden ziyade davanızla ilgili avukatınızı bulmanız önerilmektedir.

Amasya Hukuk Bürosu

Diğer dava türü olarak amasya icra avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Değişen ekonomik şartlardan dolayı bu dava türlerinde bir artış gözlemlenmektedir. Amasya avukatlık bürosu hizmet vermekteyiz.

Amasya Boşanma Avukatı

Amasya boşanma avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalar iki tür olup anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Bu davalar ile ilgili amasya barosu avukatları telefon ile ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında iki tarafta duruşmaya katılmak zorundadır. Bu davalarda taraflar mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar. Her avukat amasya barosu levha ile kendini tanıtmak zorundadır.

Amasya Ceza Avukatı

Amasya ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, kasten adam öldürme, cinsel istismar, hırsızlık ve diğer davalarda hizmet verilmektedir. Ağır Ceza Mahkemelerinde görülen davalarda mahkemelerin yoğunluğu ve delillerin toplanma süreci uzun olduğundan dolayı dava süreçleri uzun sürmektedir. Bu davalarda cezası Türk Ceza Kanunun’da belirtilmiş 10 yıl ve üzerinde olan suçları içermektedir.

 Amasya Gayrimenkul Avukatı

Amasya gayrimenkul avukatı olarak taşınmazların üzerinde olan hukuki işlemlerden doğan davalarda hizmet vermekteyiz. Taşınmaz olarak konut, arza, arazi, ev gibi mal varlıklar tanınmıştır. Değişen koşullar nedeniyle ki amasya avukat evi konaklama fiyatları göz önüne alındığında ekonomik şartlar değişmiştir. Bu değişkenlik nedeniyle taşınmazlar üzerindeki haklar daha önemli bir hale gelmiştir. Bu davaları bir gayrimenkul avukatı ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Amasya İcra Avukatı

Amasya icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra davalarını bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile en yüksek fayda ile sonuçlandırmaktayız. Bu davalarda ilamlı ve ilamsız olmak üzere iki tür icra takibi vardır. İlamlı icra takibinde bir mahkeme kararına ihtiyaç duyulur. İlamsız icra takibinde bir mahkeme kararına ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu davalarda avukat arama şeklinde icra avukatına ulaşabilirsiniz.

Amasya İdare Avukatı

Amasya idare avukatı devlet ve vatandaşlar arasında olan işlemlerde hukuki hakların korunmasını içermektedir. Bu davalarda vatandaşlar devlet ile ilgili olan işlerinde herhangi bir haksızlığa uğradığını düşündüğünde veya yanlışlıklarda idare avukatı ile hukuki haklarını arayabilmektedir. Bu tür davalar detaylı davalar olduğu için uzman bir avukat ile dava sürecinin takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır.

 Amasya İşçi ve İşveren Avukatı

Amasya işçi ve işveren avukatı olarak işçi ve işveren arasındaki davalarda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İlgili davalarınız da baro avukatları olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İşçi ve işveren davaları özellikle kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, prim ödemeleri gibi konular üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu tür davalarda uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

 Amasya Miras Avukatı

Amasya miras avukatı olarak ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağını ile konularda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Miras davaları uzun süreli davalardır. Bu davalarda ölen kişinin mal varlığının murislere nasıl aktarılacağı miras hukuku kapsamında belirlenmiştir. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması mahkemelerdeki yoğunluk nedeniyle dava süreçleri uzundur. Miras avukatı davanızın en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Amasya Ticaret Avukatı

Amasya ticaret avukatı şirketler arasında hazırlanacak sözleşmeler, şirket devir işlemleri gibi konuları içermektedir. Ticaret avukatı olarak mevcut müvekkillerimize ve diğer davaları olan vatandaşlarımıza da hizmet vermekteyiz. İstanbul barosu aramalarında ticaret avukatı olarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu davalarda detaylar önemli olup dava sürecini uzman bir avukat ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Amasya Tüketici Avukatı

Amasya tüketici avukatı  tüketici ile üreticiler veya satış firmaları arasındaki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Günümüz gelişen ekonomik şartlarında ve tüketicinin tüketim maddelerine kolay erişebilirliği bu davalarda artış göstermiştir. Tüketici aldığı ürünün ayıplı veya kusurlu çıkmasından dolayı tüketici mahkemelerine başvurabilir ve ilgili sonuç ile hukuki hakkını arayabilmektedir. Bu davalarda dava prosedürleri takip edilmesi işleminin bir avukat ile yapılması sizlerin faydasına olacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al