Aksaray Avukat – 0 352 338 77 77

Aksaray Avukat, Birr Hukuk Bürosu miras davaları, ceza davaları, boşanma davalarında hizmet vermektedir. Aksaray avukat cinayeti ile avukatların güvenliği tekrar göz önüne geldi. Aksaray hukuk büroları uyuşturucu madde ticareti, cinsel istismar ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Aksaray bayan avukatları genel olarak boşanma davalarına bakmaktadırlar. Aksaray barosu iş ilanları ile uzman olmak istediğiniz konuda büromuza başvurabilirsiniz. aksaray barosu avukatlar günü ile ilgili gece düzenlenecektir.

Aksaray Avukat

Aksaray hukuk bürosu bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Boşanma davaları, ceza davaları, ağır ceza mahkemelerinde görülen davalar, icra davaları, miras davaları gibi dava türlerinde bir avukat ile temsil edilmeniz önem taşımaktadır.

Aksaray Hukuk Bürosu

Ağrı barosu avukat sayısı hızla yükselmekte olup davanız ile ilgili avukatı bulabilirsiniz. Ağrı avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Aksaray Boşanma Avukatı

Aksaray boşanma avukatı olarak hukuk büromuz müvekkillerine bilgi birikimi ile hizmet vermektedir. Boşanma davaları iki tür olup anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları vardır. Anlaşmalı boşanma davaları 1-2 duruşmada karar bağlanır. Çekişmeli boşanma davalarında taraflar hukuki şartlarda hem fikir değildir. Çekişmeli boşanma davaları 10-12 ay gibi bir sürede sonuçlanır. Bu davalarda dava süreçlerini avukat ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Aksaray Ceza Avukatı

Aksaray ceza avukatı olarak büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme ve diğer suç türlerinde artış görülmektedir. Bu davalarda dava sürecinin avukatınız tarafından takip edilmesi delillerin değerlendirilmesi ve diğer nedenlerden dolayı önem arz etmektedir. Ceza davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza Mahkemelerinde görülmektedir.

Aksaray Gayrimenkul Avukatı

Aksaray gayrimenkul avukatı taşınmazlar üzerindeki hukuki düzenlemeleri içeren ve düzenleyen hukuk bölümüdür. Patnos avukat olarak müvekkillerimize gayrimenkul avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Avukat sorgulama ile davalarınızın takip edilmesi için avukat bulabilirsiniz. Taşınmaz olarak konut, arsa, arazi, bina olarak tanımlanmaktadır. Bu tür davalarda detay çok fazla olduğu için ve bir haksız sonuçla karşılaşmamanız için bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Aksaray İcra Avukatı

Aksaray icra avukatı olarak büromuz bilgi birikimi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Ağrı barosu staj başvurusu yapılarak staj döneminde icra davaları ile ilgili tecrübe edinilebilir. İcra takibi ilamlı ve ilamsız icra takibi olarak iki şekilde yapılmaktadır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararı gereklidir. İlamsız icra takibinde mahkeme kararına gerek yoktur. İcra işlemlerini bir avukat ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Aksaray İdare Avukatı

Aksaray idare avukatı devlet ve vatandaş arasında yürütülen işlemlerde hukuki düzenlemeleri içermektedir. Eleşkirt avukat olarak idare mahkemelerinde görülen davalar müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu hukuk ölümü vatandaşların devlet ile olan işlemlerinde hukuka aykırı durumları düzenlemektedir. Örneğin polis eğitim merkezinde öğrenci olarak devam eden kişi eğitim süresinde ilişiği kesildiğinde emniyet Genel Müdürlüğünü taraf alıp dava açabilir.

Aksaray İşçi ve İşveren Avukatı

Aksaray işçi ve işveren avukatı  olarak bilgi birikim ve tecrübeye sahip avukatlarımız müvekkillerimiz hizmet vermektedir. İşçi ve işveren arasında hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Gelişen sanayi ile bu tür davalarda artış görülmektedir. Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta primi, haksız yere işten çıkarılma gibi durumlarda dava açılabilir. Mahkemelerdeki yoğunluk nedeniyle arabuluculuk kurulmuş ve direk mahkemeye başvurulmamaktadır.

Aksaray Miras Avukatı

Ağrı miras avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermektedir. Miras davaları uzun süreli davalar olup detayları çok fazladır. Bu nedenle bir miras avukatı ile çalışılması dava sonucu açısından önemlidir. Ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl intikal edeceğini içermektedir. Bu davalarda mal paylaşımı, muris muvazaası vb konuları içermektedir. Davalar çok uzun süreçte olduğu için bir avukat ile takip edilmesi kesinlikle önerilmektedir.

Aksaray Ticaret Avukatı

Aksaray ticaret avukatı olarak hukuk büromuz müvekkillerine bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet vermektedir. Bu hukuk bölümü Türk Ticaret Kanunu’na dayanmaktadır. Şirketlerde hisse devirleri, bu süreçteki bütün hukuki işlemlerin takibi gibi konularda hizmet vermekteyiz. Bu hukuk bölümündeki davalar detay içerdiği ve önem arz ettiği için bir avukat ile süreç takibi önemlidir.

Aksaray Tüketici Avukatı

Aksaray tüketici avukatı olarak tüketicinin  korunması hakkındaki kanuna dayanmaktadır. Günümüz değişen koşullarında üretilen ürünler kullanıcılara hızla ulaşmakta ve bu nedenle dava sayılarında artış görülmektedir. Ayıplı mal, kanun kapsamında geri iade koşulları gibi tüketici haklarını korumayı amaçlamaktadır. Bu tür durumlarda kişiler tüketici mahkemelerine başvurur ve bir sonuç alınamazsa tüketici mahkemelerinde davaları açarlar. Bu davaların bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al