Afyon Avukat – 0 352 338 77 77

Afyon Avukat, Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak müvekkillerimize boşanma davaları, ceza davaları, miras davaları, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, boşanma, hırsızlık, kasten adam öldürme, yağma gibi davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız.

Afyon Avukat

Afyon hukuk bürosu bilgi ve birikimleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Burada afyon barosu avukat sayısı olarak birçok meslektaşımız ortaklık kurarak hukuk bürolarında müvekkillerine hizmet vermektedir.

Afyon Hukuk Bürosu

Boşanma avukatı, ceza avukatı, miras avukatı, afyon iş hukuku avukatı olarak bu tür davalarda bilgi birikimine sahiptirler. Hukuk büroları için iş arayan avukatlar afyon hukuk bürosu iş ilanlarını takip edebilirler. Afyon avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Afyon Boşanma Avukatı

Afyon boşanma avukatı olarak büromuz avukatları Afyon’da boşanma avukatları olarak hizmet vermektedir. Dava sürecinizi boşanma avukatı ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak iki türdür. Anlaşmalı boşanma davaları genel olarak bir iki duruşmada karara bağlanır. Çekişmeli boşanma davaları ise 10-12 ay gibi sürede karara bağlanır.

Afyon Ceza Avukatı

Afyon ceza avukatı ceza davaları, uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, yağma, kasten adam öldürme, hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçları içermektedir. Ceza davalarınızı ceza avukatı ile takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Ceza davalarında delillerin toplanması, HTS kayıtlarının istenilmesi gibi süreçlerden dolayı uzun sürmektedir. Ceza davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza Mahkemelerinde görülmektedir.

Afyon Gayrimenkul Avukatı

Afyon gayrimenkul avukatı  taşınmazlar üzerindeki hukuki düzenlemeleri içerir. Bu davalarda dava konuları detaylı olup gayrimenkul avukatı ile takip edilmesi önerilmektedir. Taşınmazlar konut, arsa, arazi, bina olarak adlandırılır. Bu davalar uzun süren davalar olup sürecin detaylarını kaçırmamak adına bir avukat tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Büromuz avukatları konu ile ilgili bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir.

Afyon İcra Avukatı

Afyon icra avukatı icra Mahkemelerinde görülmektedir. İcra takip işlemleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki türdür. Bu dava türlerinde tecrübe edinmek için afyon stajyer avukat olarak hukuk bürolarında görev yapmak gerekmektedir. İlamsız icra takibinde mahkeme kararına gerek duyulmaz. İlamlı icra takibi ise mahkeme kararına gerek duyulmaktadır. İcra takiplerini icra avukatı ile yapmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Afyon İdare Avukatı

Afyon idare avukatı  devlet ve vatandaşlar arasında olan işlemlerde hukuki düzenlemeleri içermektedir. Yapılan işlemlerde vatandaşların haklarını savunmaktadır. Afyon barosu ruhsat alındıktan sonra stajyer olarak başlayan avukatlar bu konular hakkında detaylı bilgi sahibi olacaktır. Örneğin askeri okulda öğrenci olarak bulunan bir kişinin ilişiği kesilmiştir. Bu durumda kişi ilgili devlet kurumuna dava açabilir.

Afyon İşçi ve İşveren Avukatı

Afyon işçi ve işveren avukatı işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkları içermektedir. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk ve uzlaştırmacı uygulaması başlatılmıştır. Uzlaştırmacı eğitimi afyon şeklinde yapılan aramalarda eğitim başvurusu yapılabilir. Bu davalarda bir avukat ile davanın takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Tazminat, kıdem tazminatı, sigorta primi vb konuları içermektedir. İş hukuku avukatı ile davanızı takip edebilirsiniz.

Afyon Miras Avukatı

Afyon miras avukatı davanızın miras avukatı ile takip etmeniz önerilmektedir. Bu davalar çok detaylı olup uzun sürmektedir. Ölen kişinin  mal varlığının kişilere nasıl intikal edeceğini içermektedir. Bu davalarda dava sürecinde taraflar arasındaki anlaşmazlıklar, mal paylaşımı gibi durumlardaki uyuşmazlıklar giderilir. Avukatlarımızın bilgi birikim ve tecrübeleri ile miras avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir.

Afyon Ticaret Avukatı

Afyon ticaret avukatı olarak şirketler arasında veya şirket içerisinde hisse devir işlemleri, bu süreçte bütün hukuki sürecin takip edilmesi konularında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu hukuk bölümü Türk Ticaret Kanunu’na dayanmaktadır. Dava süreçlerinde bir avukat ile sürecinizin takip edilmesi sizlerin en yüksek fayda ile davanızın sonuçlanmasını sağlayacaktır. Büromuz avukatları bilgi birikim ve deneyimleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir.

Afyon Tüketici Avukatı

Afyon tüketici avukatı hukuk bölümü tüketici haklarını korumak amacını kapsamaktadır. Tüketicilerin ürünlere ulaşması ve satın alması çok kolaylaştığı günümüzde tüketici davalarında artış görülmüştür. Tüketici hukuku avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Tüketici aldığı ürünün kusurlu çıkması ve diğer durumlarda tüketici hakem heyetine başvurabilir. Bir sonuç alınamadığı durumlarda tüketici mahkemelerinde dava açabilir. Bu tür davalarınızı avukat ile takip etmeniz önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al