Adıyaman Avukat – 0 352 338 77 77

Ceza Avukatı

Ceza Avukatı


Adıyaman Avukat, olarak müvekkillerimize ceza avukatı, boşanma avukatı, miras avukatı ve diğer dava türleri için hizmet vermekteyiz. Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak amacımız müvekkillerimiz davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasıdır. Ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme, hırsızlık vb davalarda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Avukat

Adıyaman hukuk bürosu günümüz değişen şartları nedeniyle özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında bir artış gözlemlemektedir. Boşanma avukatı ve ceza avukatı olarak ekibimiz bilgi birikim ve tecrübelere sahiptir.

Adıyaman Hukuk Bürosu

Adıyaman barosu ruhsat töreni ile yeni meslektaşlarımız stajyer olarak görevlerine başlamışlardır. Değişen şartlar nedeniyle özellikle boşanma davalarında ve ceza davalarında artış görülmektedir. Adıyaman avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Boşanma Avukatı

Adıyaman boşanma avukatı davaları Aile Mahkemelerinde görülmektedir. Büromuz boşanma avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Boşanma dava türleri anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Anlaşmalı boşanma davaları ir iki duruşmada karara varılırken, çekişmeli boşanma davalarında bu süreç uzundur. Anlaşmalı boşanma davalarında iki taraf duruşmada bulunmak zorundadır.  Çekişmeli boşanma davalarında ise tarafların vekil avukatlarının bulunması yeterlidir.

 Adıyaman Ceza Avukatı

Adıyaman ceza avukatı  davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza Mahkemelerinde görülmektedir. Büromuz ceza avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme, hırsızlık vb suç türlerini içermektedir. Bu tür davalarda sürecin bir avukat tarafından takip edilmesi önem arz etmektedir. Bu tür davalarınız da Adıyaman avukat telefonları ile avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Gayrimenkul Avukatı

Adıyaman gayrimenkul avukatı taşınmazlar üzerindeki hukuk düzenlemeleri içermektedir. Taşınmaz olarak arza, konut, bina, arazi, konut kabul edilmektedir. Bu tür davalar çok detay içerdiğinden dolayı sürecin bir avukat tarafından takip edilmesi önemlidir. Bu detaylar ile davanızın en yüksek fayda ile sonuçlanması sağlanabilmektedir. Gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimize bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile en yüksek faydayı sağlamayı amaçlamaktayız.

Adıyaman İcra Avukatı

Adıyaman icra avukatı icra davaları bireylerin icra avukatına ihtiyaç duymadan takip edilebilir. Fakat icra avukatı ile takip edilmesi sürecin değerlendirilmesi sizlerin faydasına olacaktır. İcra işlemleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki türdür. İlamlı icra takibinde mahkeme kararına ihtiyaç duyulur. İlamsız icra takibinde ise her hangi bir mahkeme kararına gerek yoktur. İcra işlemlerine İcra Müdürlükleri bakmaktadır.

Adıyaman İdare Avukatı

Adıyaman idare avukatı devlet ile vatandaşlar arasındaki hukuki düzenlemelerin yapıldığı hukuk bölümüdür. Vatandaşların devlet ile olan işlerinde hukuki düzenlemelerin ve işlemlerin bu düzenlemelere göre yapılmasını sağlamaktadır. Örneği eğitim sırasında öğrenci sıfatı varken polis eğitim merkezinden atılan bir öğrenci Emniyet Genel Müdürlüğünü taraf tutarak dava açabilir. Konu ile ilgili husus İdari Mahkemeler tarafından incelenir ve karar verilir.

Adıyaman İşçi ve İşveren Avukatı

Adıyaman işçi ve işveren avukatı Adıyaman gölbaşı avukatları olarak iş ve işçi davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. İş Hukuku işçi ve işveren arasındaki hukuki uyuşmazlıkların düzenlenmesini içermektedir. Tazminatlar, kıdem ve ihbar tazminatı, sigorta primi vb konularda davalar açılmaktadır. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk yöntemi geliştirilmiştir. Taraflar arabulucu ile anlaşmaları sağlanmaktadır. Sağlanamadığı durumlarda dava işlemleri başlatılır.

Adıyaman Miras Avukatı

Adıyaman miras avukatı miras davaları  çok detay içeren dava türleridir. Bu davalarda sürecin miras avukatı tarafından takip edilmesi sizlerin açısından önem arz etmektedir. Miras davaları ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl intikal ettirileceği hususunu içermektedir. Bu davalar genel olarak uzun süren davalardır. Bu davalarınız için Adıyaman barosu avukat sorgulama ile konusunda uzman bir avukat ile temasa geçebilirsiniz.

Adıyaman Ticaret Avukatı

Adıyaman ticaret avukatı olarak şirketler arasındaki devir işlemlerinin yürütülmesi, devir ve birleştirmede tüm hukuki sürecin takip edilmesi, hisse devirleri konularında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalarda sürecin takip edilmesi bir avukat tarafından takip edilmesi önerilmektedir. Hukuki süreçler detay bilgi ve tecrübe istemektedir. Bu süreçleri avukatınız ile takip etmeniz sizlerin en yüksek fayda almanızı sağlayacaktır.

Adıyaman Tüketici Avukatı

Adıyaman ticaret avukatı günümüz şartlarında üretilen seri ürünlerin tüketicilere ulaşması kolaylaşmış tüketici davalarında artış görülmüştür. Bu davalarda tüketicilerin aldıkları ürünlerden memnuniyetsizlikleri, geri iade koşulları ve tüketici haklarının korunmasını içermektedir. Bu tür durumlarda tüketici hakem heyetleri bulunurken direk olarak tüketici davası da açılabilir. Bu süreçleri tüketici hakları avukatı ile takip edilmesi sizlere fayda sağlayacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir